Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki w łazience – niełatwe wyzwanie

Published

on

Płytki w łazience - niełatwe wyzwanie

Wyposażenie łazienki w płytki ceramiczne nie jest prostym zadaniem. Jednocześnie mamy świadomość tego, że jest to kwestia, której nie można pozostawiać przypadkowi. Kafelki mają przecież szereg zadań do spełnienia. Stanowią niezawodną ochronę podłogi i ścian, za ich pomocą można też kształtować przestrzeń dokładnie w taki sposób, jaki nam samym odpowiada najbardziej.

Dobierając odpowiedni kolor, wzór oraz rodzaj płytek możemy więc wpływać na charakter tego pomieszczenia, jego styl, wygląd, a nawet na wielkość. Oczywiście, kafelki nie są w stanie dodać łazience kolejnych metrów kwadratowych, mogą jednak optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie.

Jeśli mamy wrażenie, że znalezienie odpowiednich płytek nieco nas przerasta, nie powinniśmy wcale wyrzucać sobie tego. Prawdą jest to, że nawet zawodowi projektanci wnętrz muszą często poważnie zastanowić się nad tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w konkretnej łazience. Podczas wyboru płytek nie powinniśmy więc wstydzić się potrzeby proszenia o pomoc pracownika sklepu z kafelkami.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na mera.eu.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne