Connect with us

Dom i Wnętrze

Niezwykła imitacja betonu i jej zalety

Published

on

Niezwykła imitacja betonu i jej zalety

Płytki ceramiczne dostępne dziś w sprzedaży, w znaczący sposób różnią się między sobą. Na klientów czekają zarówno rozwiązania intensywnie kolorowe, jak i jednolite. Podczas gdy jedne są najważniejszym elementem dekoracyjnym pomieszczenia, inne zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że tworzą fantastyczne tło. Płytki imitujące beton można też uznać za ciekawe między innymi dlatego, że mogą pełnić obie funkcje. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta.

Płytki przypominające beton, z którymi mamy dziś do czynienia, to przede wszystkim płytki gresowe. Nietrudno się zatem domyślić, że posiadają one szereg zalet zasługujących na podkreślenie. Jedna z najważniejszych wiąże się z tym, że charakteryzuje je doskonała odporność na ścieranie i duża wytrzymałość. Można bez obaw umieścić je zatem nie tylko w salonie, ale również w kuchni i w łazience. Płytki imitujące beton są też świetną alternatywą dla naturalnego betonu tak typowego dla wnętrz loftowych i industrialnych, odwzorowujących przestrzeń starej fabryki.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na dessihome.pl.

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak z prostych składników przygotować wyjątkowe dania?

Published

on

Brak czasu każdego dnia sprawia, że nie mamy siły i ochoty, by spędzać dłuższy czas na gotowaniu w domu. Nierzadko wybieramy możliwość zamówienia jedzenia – są to zazwyczaj fastfoody, które sycą i zaspokajają głód, jednak nie dostarczają do naszego organizmu niezbędnych wartości odżywczych. Czy istnieją sposoby na proste i szybkie dania, które przygotujemy w domu dla siebie i bliskich? Oczywiście! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://mamy-publikacje.pl/czu-utrata-prawa-jazdy-jest-stala/ https://easi-ta-events.com/palenisko-ogrodowe-kwadratowe-doskonaly-element-aranzacji/gerlach https://mebledosypialni.info.pl/jak-zaaranzowac-mala-sypialnie/