Connect with us

Dom i Wnętrze

Nasiąkliwość i jej znaczenie przy zakupie płytek łazienkowych

Published

on

Nasiąkliwość i jej znaczenie przy zakupie płytek łazienkowych

Wybierając płytki łazienkowe przeważnie mamy nadzieję, że wejdziemy w posiadanie takich, które będą sprawdzać się znakomicie przez lata. Nie może być jednak inaczej, skoro ich wymiana jest nie tylko kosztowna, ale i pracochłonna i często wymaga od nas kontaktowania się z profesjonalistami.

Choć jednak jesteśmy nastawieni na poszukiwanie naprawdę solidnych rozwiązań, nie oznacza to wcale, że nie jesteśmy skłonni do popełniania błędów. Jednym z najpoważniejszych jest zwracanie uwagi na argument cenowy oraz ten związany z wyglądem kafelków bez należytego analizowania innych parametrów. O ile płytki łazienkowe charakteryzują się przy okazji jedynie niewielką nasiąkliwością, mamy do czynienia z potknięciem, które można wybaczyć. Niestety, właśnie ten parametr wpływa często na cenę płytek znacząco ją podnosząc. Przed zakupem warto upewnić się, że struktura płytek jest zwarta i zamknięta. Jeśli będzie inaczej, musimy liczyć się z absorbcją tak wody, jak i innych zabrudzeń, a co za tym idzie – z osłabieniem jakości płytek.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na mera.eu.

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak z prostych składników przygotować wyjątkowe dania?

Published

on

Brak czasu każdego dnia sprawia, że nie mamy siły i ochoty, by spędzać dłuższy czas na gotowaniu w domu. Nierzadko wybieramy możliwość zamówienia jedzenia – są to zazwyczaj fastfoody, które sycą i zaspokajają głód, jednak nie dostarczają do naszego organizmu niezbędnych wartości odżywczych. Czy istnieją sposoby na proste i szybkie dania, które przygotujemy w domu dla siebie i bliskich? Oczywiście! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://mebledokuchni.net.pl/kuchenne-rewolucje-zaprojektuj-kuchnie-na-nowo/ https://bibliotecalibre.org/okna-z-montazem-jak-zadbac-o-prawidlowe-ich-osadzenie/ https://xann.pl/sitemap