Connect with us

Dom i Wnętrze

Nasiąkliwość i jej znaczenie przy zakupie płytek łazienkowych

Published

on

Nasiąkliwość i jej znaczenie przy zakupie płytek łazienkowych

Wybierając płytki łazienkowe przeważnie mamy nadzieję, że wejdziemy w posiadanie takich, które będą sprawdzać się znakomicie przez lata. Nie może być jednak inaczej, skoro ich wymiana jest nie tylko kosztowna, ale i pracochłonna i często wymaga od nas kontaktowania się z profesjonalistami.

Choć jednak jesteśmy nastawieni na poszukiwanie naprawdę solidnych rozwiązań, nie oznacza to wcale, że nie jesteśmy skłonni do popełniania błędów. Jednym z najpoważniejszych jest zwracanie uwagi na argument cenowy oraz ten związany z wyglądem kafelków bez należytego analizowania innych parametrów. O ile płytki łazienkowe charakteryzują się przy okazji jedynie niewielką nasiąkliwością, mamy do czynienia z potknięciem, które można wybaczyć. Niestety, właśnie ten parametr wpływa często na cenę płytek znacząco ją podnosząc. Przed zakupem warto upewnić się, że struktura płytek jest zwarta i zamknięta. Jeśli będzie inaczej, musimy liczyć się z absorbcją tak wody, jak i innych zabrudzeń, a co za tym idzie – z osłabieniem jakości płytek.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na mera.eu.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne