Connect with us

Technologia

Pozycjonowanie stron www – jak to działa?

Published

on

 

Z roku na rok zwiększa się konkurencyjność w biznesie. Na dynamicznie rozwijającym się rynku przybywa firm, które muszą mierzyć się z usługami czy produktami oferowanymi przez znacznie potężniejszych graczy. Marketingowa walka o klienta przeniosła się z TV czy radia do sieci. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na to, czy potencjalny klient skorzysta właśnie z Twojej oferty, jest pozycja Twojej witryny w wynikach wyszukiwania w Google – najczęściej używanej wyszukiwarce.

Czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron jest zbiorem działań mających na celu polepszenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnych słów kluczowych. Działania podejmowane w tym zakresie podzielić można na trzy główne strefy – optymalizację strony (dostosowanie kodu źródłowego pod kątem jakościowym i technicznym do algorytmów Google), zapełnienie strony odpowiednimi treściami oraz link building (czyli linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne). Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zbyt agresywne pozycjonowanie może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Sztuczne pozyskiwanie linków poprzez na przykład ukrywanie treści na stronie może być przyczyną nałożenia na witrynę kary (filtr Google) skutkującej obniżeniem jej pozycji.

Pozycjonowanie stron www – zaufaj profesjonalistom

Pozycjonowanie stron www Katowice najlepiej powierzyć fachowcom, a dokładniej – agencjom marketingowym zajmującym się promocją w sieci. Eksperci w dziedzinie marketingu internetowego przeprowadzą dokładny audyt witryny, zajmą się jej optymalizacją, doborem najlepszych słów kluczowych, linkowaniem wewnętrznym i zewnętrznym, a nawet content marketingiem. Warto pamiętać, że utrzymanie zadowalającej pozycji w wynikach wymaga długofalowych działań.

Continue Reading

Technologia

Nowe sposoby tworzenia aplikacji

Published

on

Programiści każdego dnia muszą mierzyć się z wieloma poważnymi zadaniami. Ci, co działają jako wolni strzelcy, jak również Ci, którzy pracują dla takich firm, jak 10Clouds. Dlaczego? Ponieważ współczesna technologia stawia przed nimi wiele nowych wyzwań – m.in. w zakresie tworzenia aplikacji. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Optyczne czujniki ramkowe potrzebne od zaraz

Published

on

 

Zapewne ludzie nieraz zastanawiają się jak powstają proste i bardziej skomplikowane towary, jakie można spotkać w każdym sklepie. Odpowiedź na to pytanie wcale nie nasuwa się samoczynnie. Dawniej za wszystko odpowiadała praca ludzki rąk, bowiem nawet maszyny wykorzystywane do prowadzenia działalności produkcyjnej były w całości obsługiwane przez człowieka. Obecnie jednakże odchodzi to w niepamięć. Wszystko poprzez wszechobecną automatykę.
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.   (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://bombardirovka.com/zlota-odznaka-jezdziecka-praktyczne-informacje-dla-milosnikow-jazdy-konnej/ https://millerliteargentina.com/sprawa-rozwodowa-czy-konieczne-jest-zatrudnienie-adwokata/ https://rain-shine-sweet.com/jak-stworzyc-interesujace-wnetrze-w-stylistyce-loft/