Connect with us

Technologia

Pozycjonowanie stron www – jak to działa?

Published

on

 

Z roku na rok zwiększa się konkurencyjność w biznesie. Na dynamicznie rozwijającym się rynku przybywa firm, które muszą mierzyć się z usługami czy produktami oferowanymi przez znacznie potężniejszych graczy. Marketingowa walka o klienta przeniosła się z TV czy radia do sieci. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na to, czy potencjalny klient skorzysta właśnie z Twojej oferty, jest pozycja Twojej witryny w wynikach wyszukiwania w Google – najczęściej używanej wyszukiwarce.

Czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron jest zbiorem działań mających na celu polepszenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnych słów kluczowych. Działania podejmowane w tym zakresie podzielić można na trzy główne strefy – optymalizację strony (dostosowanie kodu źródłowego pod kątem jakościowym i technicznym do algorytmów Google), zapełnienie strony odpowiednimi treściami oraz link building (czyli linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne). Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zbyt agresywne pozycjonowanie może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Sztuczne pozyskiwanie linków poprzez na przykład ukrywanie treści na stronie może być przyczyną nałożenia na witrynę kary (filtr Google) skutkującej obniżeniem jej pozycji.

Pozycjonowanie stron www – zaufaj profesjonalistom

Pozycjonowanie stron www Katowice najlepiej powierzyć fachowcom, a dokładniej – agencjom marketingowym zajmującym się promocją w sieci. Eksperci w dziedzinie marketingu internetowego przeprowadzą dokładny audyt witryny, zajmą się jej optymalizacją, doborem najlepszych słów kluczowych, linkowaniem wewnętrznym i zewnętrznym, a nawet content marketingiem. Warto pamiętać, że utrzymanie zadowalającej pozycji w wynikach wymaga długofalowych działań.

Continue Reading

Technologia

Klucz Windows 10 Home: wszystko, co musisz wiedzieć

Published

on

Wraz z rozwojem technologii i cyfryzacji, wiele osób korzysta z systemu Windows 10 Home, a posiadanie klucza aktywacyjnego jest nieodzowne. W tym artykule omówimy, czym jest klucz Windows 10 Home, jak go znaleźć i aktywować. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Jak powstają nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych?

Published

on

Odzież i gadżety reklamowe z nadrukiem to coraz bardziej popularne rozwiązanie na zwiększenie świadomości marki. Niewiele osób jednak wie, w jaki sposób powstają koszulki, bluzy czy małe upominki z logo lub nazwą firmy. Drukarnie wykorzystują różne metody znakowania w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Proces nanoszenia wzoru jest zawsze inny, ale trwałość i jakość grafiki są na najwyższym poziomie. Dowiedz się, czym różnią się poszczególne metody nadruku i sprawdź, która z nich odpowiada Twoim wymaganiom. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Nowe sposoby tworzenia aplikacji

Published

on

Programiści każdego dnia muszą mierzyć się z wieloma poważnymi zadaniami. Ci, co działają jako wolni strzelcy, jak również Ci, którzy pracują dla takich firm, jak 10Clouds. Dlaczego? Ponieważ współczesna technologia stawia przed nimi wiele nowych wyzwań – m.in. w zakresie tworzenia aplikacji. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://beesafe.pl/porady/przeglad-motocykla/ https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ zobacz