Connect with us

Dom i Wnętrze

O czym pamiętać układając płytki?

Published

on

O czym pamiętać układając płytki?

Choć każdy typ płytek ma swoją specyfikę, osoby myślące o układaniu ich bez specjalistycznego wsparcia powinny pamiętać o przynajmniej kilku zasadach, które okazują się niezmienne pomimo upływu czasu. Ich przyswojenie usprawnia zadanie, sprawia też, że staje się ono mniej stresujące.

Najważniejsza z zasad mówi o tym, że powierzchnia, na której mają być układane płytki, powinna być regularna i płaska. To ważne, bo nawet niewielka nierówność da o sobie znać, a płytki w pewnym momencie zaczną wyglądać znacznie mniej atrakcyjnie niż początkowo się to nam wydawało. Nie bez znaczenia jest i to, że płytki muszą być idealne. Jeśli w transporcie znalazły się egzemplarze uszkodzone, ich samodzielne przycinanie z pewnością nie będzie najlepszym pomysłem. Jeśli nie możemy skorzystać z pomocy doświadczonego glazurnika, możliwie jak najszybciej odrzućmy taki zamiar. Pamiętajmy także o tym, że po ułożeniu powierzchnia musi się „ułożyć”. Nie można zacząć użytkować jej zbyt szybko, bo odbije się to na efekcie końcowym, a nieestetyczny wygląd okaże się niemożliwy do naprawienia.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na dessihome.pl.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne