Connect with us

Dom i Wnętrze

Przegląd najpopularniejszych krzeseł ogrodowych

Published

on

Przegląd najpopularniejszych krzeseł ogrodowych

Nawet w niewielkim ogrodzie znajdzie się miejsce na dwa lub trzy krzesła idealnie sprawdzające się wtedy, gdy marzy się nam chwila wypoczynku w ciszy. Na co zatem zwracać uwagę, jeśli chce się wybrać takie, które będą pasować do otaczającej je przestrzeni i cieszyć oczy przez lata?

Gdy w grę wchodzi sam ich wygląd, mamy dziś szerokie pole do popisu. Klasyczne krzesła ogrodowe rywalizują o uznanie w naszych oczach z nowoczesnymi rozwiązaniami, które nawiązują do minimalistycznego stylu skandynawskiego. Propozycje zachwycające prostotą formy zabiegają o nasze spojrzenia wraz z tymi, które zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że mają stylowe dodatki, bez względu więc na to, jakie są nasze upodobania stylistyczne, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. O dużym wyborze można mówić zresztą także w kontekście materiałów, z których wykonane są krzesła ogrodowe. Tanie rozwiązania z plastiku walczą z tymi wykonanymi z rattanu, drewna oraz aluminium, a każda z opcji posiada szereg zalet.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na dessihome.pl.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne