Connect with us

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie.

Na wstępie wypada przypomnieć, że płytki znajdujące się w łazience można podzielić na kilka grup. Na pierwszy plan wysuwają się modele szkliwione i nieszkliwione, choć możemy mieć do czynienia także z modelami polerowanymi. Kupujący najczęściej decydują się obecnie na gres porcelanowy. Jest on znany z tego, że prezentuje się świetnie nie tylko na podłodze, ale również na ścianach. Bez względu na to, jak poważnie zabrudzone są płytki łazienkowe, pierwszym krokiem prowadzącym do ich wyczyszczenia powinno być użycie odkurzacza. Pozwoli to na pozbycie się tych zabrudzeń, które nie zdążyły jeszcze wniknąć w strukturę płytek. Te bardziej zaawansowane także można usuwać relatywnie szybko. Tu z pomocą przychodzi nam gąbka, ciepła woda i delikatny detergent.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na mera.eu.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak z prostych składników przygotować wyjątkowe dania?

Published

on

Brak czasu każdego dnia sprawia, że nie mamy siły i ochoty, by spędzać dłuższy czas na gotowaniu w domu. Nierzadko wybieramy możliwość zamówienia jedzenia – są to zazwyczaj fastfoody, które sycą i zaspokajają głód, jednak nie dostarczają do naszego organizmu niezbędnych wartości odżywczych. Czy istnieją sposoby na proste i szybkie dania, które przygotujemy w domu dla siebie i bliskich? Oczywiście! (więcej…)

Continue Reading

Popularne