Connect with us

Dom i Wnętrze

Kup kafelki w Internecie

Published

on

Kup kafelki w Internecie

O ile sama idea zakupów internetowych jest nam coraz bliższa, o tyle nadal zmagamy się z pewnymi ograniczeniami, dla których charakterystyczne jest to, że tkwią przede wszystkim w naszych głowach. Często wydaje się nam, że rozwiązania takie, jak płytki podłogowe i ścienne powinno się obejrzeć przed zakupem, w innym wypadku bowiem szanse na to, że da nam on satysfakcję, będą jedynie minimalne. Na szczęście, możemy znaleźć coraz więcej argumentów przeczących tej tezie.

W pierwszej kolejności warto zauważyć, ze dobry sklep internetowy, taki, jak choćby sklep z kafelkami Eurolazienki.pl, często umieszcza znacznie więcej informacji o płytkach niż punkt stacjonarny. Wybierając model, który nam się podoba, możemy poznać nie tylko jego wymiary, ale i parametry techniczne, te zaś mają kluczowe znaczenie podczas zakupu. Starannie wykonane zdjęcia sprawiają, że bez trudu jesteśmy w stanie zwizualizować sobie to, jak kafelki będą prezentować się w naszym domu, a sam personel sklepu chętnie odpowiada na stawiane mu pytania rozwiewając nawet pozornie błahe wątpliwości.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne