Connect with us

Dom i Wnętrze

Tapety w pokoju dziecka – najważniejsze kryteria wyboru

Published

on

Tapety w pokoju dziecka - najważniejsze kryteria wyboru

Nie jest prawdą to, że tapety do pokoju dziecięcego różnią się w znaczący sposób od tych, które pojawiają się w salonie lub jadalni. Nie sposób się jednak nie zgodzić, że wybierając je środek ciężkości kładzie się na nieco inne parametry. Jak zatem znaleźć taką, która spełni oczekiwania zarówno dziecka, jak i rodzica?

Kryteria wyboru mogą być zróżnicowane, na pierwszy plan wysuwa się zaś to, że tapety w dziecięcym pokoju powinny podobać się zarówno rodzicom, jak i maluchom. Nie muszą, oczywiście, nawiązywać do ulubionych bajek dziecka, jeśli jednak będą zbyt mroczne albo maluch będzie odbierał je jako ponure, nie przysłużą się postrzeganiu pokoju dziecięcego jako bezpiecznego azylu. Szukając tapet do pokoju dziecięcego dobrze jest pamiętać również o tym, że kreatywność maluchów znacząco wybiega poza wyobrażenia ich rodziców. Tapety do pokoju dziecięcego muszą być więc odporne tak na uszkodzenia mechaniczne, jak i na zabrudzenia. Warto pomyśleć także o takich rozwiązaniach, których montaż nie jest komplikowany i nie wymaga zatrudnienia profesjonalnej ekipy.

Jeżeli jesteś zanteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na walltime.pl.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne