Connect with us

Dom i Wnętrze

Wybierz technorattan – zestaw do ogrodu lub na taras

Published

on

Nasz taras zmienimy w prosty sposób, poprzez odpowiedni meblowy zestaw – technorattan jest jednym z najczęściej wybieranych. Nie sposób się temu dziwić: meble technorattanowe są nie tylko eleganckie, ale i wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Decydując się na zestaw technorattanowy możemy mieć pewność, że spędzimy w ogrodzie wyłącznie miłe chwile.

Ogrodowy zestaw – technorattan blisko zieleni

Dlaczego meble technorattanowe są jednymi z najchętniej kupowanych? Z pewnością większość klientów sklepów z meblami ogrodowymi podniesie temat estetyki: meble te są po prostu ładne. Warto zdecydować się na taki zestaw: technorattan sprawdzi się zarówno w ogrodach, na tarasach, na balkonach, werandach. Meble technorattanowe są niezwykle lekkie – ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Zasługą jest zastosowanie aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Takie stelaże zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i rdzy.

Meble technorattanowe odznaczają się również wysoką odpornością na uszkodzenia. To niezwykle trwały zestaw – technorattan zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, silnego promieniowania słonecznego, płowieniem, uszkodzeniami mechanicznymi.

Jakie wybrać zestaw – technorattan do przestrzeni wypoczynkowej

Wybór konkretnych elementów danej kolekcji technorattanowej pozwoli nam na wykreowanie wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Na balkonach czy tarasach sprawdzą się klasyczne fotele i krzesła w towarzystwie niewielkich stolików kawowych. W dużych ogrodach możemy pozwolić sobie na większą dowolność, np. wykorzystanie sofy narożnej oraz obszernego stolika na którym zmieści się wiele filiżanek z kawą, słodkości. Ciekawą opcją może być również leżanka ogrodowa technorattanowa.

Dom i Wnętrze

Czas na tanie zakupy meblowe

Published

on

Czas na tanie zakupy meblowe

Wyposażenie salonu, pokoju dziecięcego i sypialni może być zadaniem wyjątkowo relaksującym. Może jednak również spędzać nam sen z powiek, bo mamy w jego przypadku do czynienia z naprawdę dużym wydatkiem. Jak uporać się z wyzwaniem, jakie staje przed nami? Kosztów nie da się uniknąć, można jednak ograniczyć je do minimum. Zakupy meblowe także mogą być tanie, a przy tym nie muszą wcale oznaczać sięgania po rozwiązania charakteryzujące się obniżoną jakością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Płytki ceramiczne do kuchni

Published

on

Płytki ceramiczne do kuchni

Każda z nas ma swoją oazę spokoju, którą jest kuchnia i każda dekoruje ją według własnych potrzeb i upodoba. Kiedy jednak decydujemy się na remont bądź zupełnie nową aranżację w kuchni, warto wybrać doskonałej jakości płytki ceramiczne, dzięki którym wygląd kuchni oraz możliwość utrzymania jej w nieskazitelnej czystości będzie wręcz idealny. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Published

on

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Gdy zastanawiamy się nad wyborem płytek kuchennych często uprzedza się nas, aby nie ignorować znaczenia, jakie ma charakterystyczna dla nich klasa ścieralności. Termin ten jest nam znany, często jednak nie potrafimy go poprawnie zdefiniować. O czym zatem może nas on poinformować? (więcej…)

Continue Reading

Popularne