Connect with us

Dom i Wnętrze

Poznaj zalety mebli z technorattanu

Published

on

Poznaj zalety mebli z technorattanu

Choć meble do ogrodu wykonane z rattanu nadal cieszą się dużą popularnością, ten popularny materiał powoli ustępuje miejsca innemu, charakteryzującemu się zbliżonymi zaletami. Mowa tu o technorattanie – sztucznym produkcie, który zachowuje wszystkie cechy rattanu, które zapewniły mu popularność, a jednocześnie jest wolny od jego wad. Te połączenie współczesnej technologii i naturalnego surowca pozwala spojrzeć nieco inaczej na meble ogrodowe.

Zalety technorattanu są widoczne już na pierwszy rzut oka, a tą o szczególnie dużym znaczeniu wydaje się być jego nowoczesny wygląd. Technorattan charakteryzuje się też wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także plastycznością. Ta tylko pozornie jest mniej istotna, umożliwia bowiem uzyskanie naprawdę ciekawych kształtów, dzięki którym meble ogrodowe tego rodzaju nie muszą już kojarzyć się z jednym tylko stylem. Warto podkreślić również to, że mamy do czynienia z materiałem odpornym na działanie wody, wytrzymałym, a jednocześnie łatwym w utrzymaniu w czystości.

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne