Connect with us

Dom i Wnętrze

Sofa ogrodowa – zaprojektuj wygodne miejsce wypoczynkowe

Published

on

Klasyczna sofa ogrodowa przeżywa dzisiaj prawdziwy renesans – wszystko to za sprawą doświadczonych projektantów oraz designerów. W nasze ręce oddają oni ciekawe meble ogrodowe wykonane z materiałów wysokiej klasy – są one niezaprzeczalnie najlepszym powodem, aby więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Sofa ogrodowa z technorattanu

Szukając idealnej sofy ogrodowej z pewnością warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Sofa ogrodowa wykonana z technorattanu to jeden z najchętniej kupowanych produktów do naszych ogrodów. Meble technorattanowe odznaczają się pięknym designem, jak i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu aluminiowych, malowanych proszkowo elementów sofa jest również zaskakująco lekka. Wierzch sofy ogrodowej z technorattanu pokrywa plecionka technorattanowa – materiał ten posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie on wilgoci, brudu. Sofa ogrodowa z technorattanu zestawiona z fotelem oraz stolikiem kawowym całkowicie odmieni nasz ogród czy taras i sprawi, że każda chwila w ogrodzie stanie się znacznie przyjemniejsza!

Sofa ogrodowa modułowa

Meble modułowe to ciekawa nowość na polskim rynku – kolekcje takie składają się z kilku elementów, które w zależności od potrzeb możemy łączyć lub rozłączać. Połączone elementy to właśnie sofa ogrodowa, która zachwyci wszystkich gości! Stelaże mebli modułowych mogą być stworzone z lekkiego i trwałego aluminium, jak również z naturalnego, odpowiednio preparowanego drewna. Liczne kolekcje pozwolą nam na dopasowanie konkretnego zestawu do naszych potrzeb i oczekiwań. Uzupełnieniem miejsca wypoczynkowego będzie funkcjonalny parasol ogrodowy, którego czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w salonie

Published

on

Wygodny i odpowiednio zaaranżowany salon to idealne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Wykreowanie wnętrza dopasowanego do różnych potrzeb nie jest trudne – podstawą jest wybranie wygodnego kompletu wypoczynkowego. Jakie meble wypoczynkowe proponują projektanci? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe industrialne – niebanalny sposób na aranżację

Published

on

Stworzenie w ogrodzie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze  niż myślimy. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom możliwe jest wykreowanie strefy, w której odpoczywać będą wszyscy domownicy. Meble ogrodowe industrialne to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli cieszyć się niebanalną strefą wypoczynkową.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zakup pierwszego drzewka bonsai

Published

on

Drzewka bonsai to rośliny, które można trzymać zarówno w domu, jak i na dworze. Wszystko zależy od wybranego gatunku drzewa. Jednak trzeba podkreślić, że jest to roślina, która potrzebuje specyficznej opieki i nie każdy temu podoła. W tym artykule powiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie drzewka bonsai.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://4sch.pl https://lacatedralstudios.org/alanya-okiem-turysty-co-koniecznie-trzeba-zobaczyc/ https://ipjforum.org