Connect with us

Zdrowie i Uroda

Operacja usuwania macicy – możliwe scenariusze

Published

on

Operacja usuwania macicy - możliwe scenariusze

Pacjentki informowane o tym, że czeka je histerektomia, nie ukrywają swojego niepokoju. Czy jednak zabiegu umożliwiającego usunięcie macicy trzeba się bać? Trudno nie zgodzić się z tym, że im więcej będziemy wiedzieć na jego temat, tym mniejsze będą obawy z nim związane.

Usuwanie macicy może być wykonywane na kilka sposobów, największą popularnością nadal cieszy się jednak metoda określana jako tradycyjna. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu, jeszcze przed jego rozpoczęciem podejmowana jest przy tym decyzja dotycząca tego, czy ma być to znieczulenie ogólne, czy też dolędźwiowe. Chirurg-ginekolog przeważnie ogranicza się do wycięcia samej macicy, jeśli jednak zachodzi taka konieczność, może usunąć także jajniki, jajowody oraz szyjkę macicy wraz z węzłami chłonnymi. Bardzo często dopiero w trakcie operacji można zresztą podjąć decyzję dotycząca tego, jaki wariant zabiegu ma zostać zastosowany w konkretnym przypadku. W każdym przypadku materiał uzyskany podczas zabiegu przekazuje się do badania histopatologicznego. Szpital Medfemina specjalizuje się w leczeniu endometriozy, leczeniu mięśniaków macicy, jak i usuwaniu macicy oraz pozostałym spektrum schorzeń kobiecych. Sprawdź – usuwanie macicy Wrocław.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Kucharze twierdzą, że każde danie potrzebuje idealnych składników, aby osiągnąć mistrzostwo smaku. W życiu, idealnym składnikiem, który nadaje wszystkiemu odpowiedni smak, jest ubezpieczenie NNW.

Sól codzienności

Tak jak sól podkreśla smak każdego dania, tak ubezpieczenie NNW podkreśla nasze poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Bez niego wszystko może wydawać się mdłe i niekompletne.

Ochrona w postaci przyprawy

W kuchni jedna przyprawa może odmienić całe danie. Podobnie w życiu, jedno ubezpieczenie NNW może dać nam pewność i ochronę przed niespodziewanymi problemami.

Spróbuj przepisu na pewne jutro

Jeśli szukasz idealnego składnika do swojego życiowego przepisu, odwiedź ubezpieczenie NNW na beesafe.pl. Niech Twoje życie zyska smak pewności.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Nowoczesna stomatologia – jakich technologii dla zdrowego uśmiechu używa klinika stomatologiczna?

Published

on

Stomatologia, jako dziedzina medycyny, stale ewoluuje i rozwija się, wykorzystując najnowsze technologie i innowacje, aby zapewnić pacjentom coraz lepszą opiekę i zdrowszy uśmiech. Nowoczesna stomatologia łączy w sobie zaawansowane metody diagnostyczne, leczenie z dbałością o estetykę, aby spełnić oczekiwania współczesnych pacjentów i zapewnić im komfort oraz skuteczność w leczeniu. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/winiety-slowacja/ ubezpieczenie szkolne