Connect with us

Zdrowie i Uroda

Test Nifty a inne badania prenatalne

Published

on

Test Nifty a inne badania prenatalne

Badania prenatalne dzielimy na inwazyjne oraz nieinwazyjne, a więc te, które nie wiążą się z żadnym ryzykiem zagrożenia zdrowia i życia płodu oraz przyszłej matki. Do niedawna ten formalny podział nie był jednak jedynym, z jakim mieliśmy do czynienia. Często można było spotkać się także z podziałem nieformalnym. Zwracano uwagę na to, że o ile badania inwazyjne są wyjątkowo skuteczne, o tyle o drugiej ich grupie nie można już tego powiedzieć. Na szczęście, dziś wiemy, że podział ten nie ma wiele wspólnego ze stanem faktycznym.

Momentem, w którym dokonaliśmy kluczowej zmiany w myśleniu o badaniach nieinwazyjnych, było pojawienie się w Polsce testu Nifty. Do dziś jest on uważany za najlepsze nieinwazyjne badanie prenatalne, z którym mamy do czynienia w Polsce. Pozytywne opinie na jego temat mają swoje źródło nie tylko w skuteczności testu. Zwraca się uwagę na to, że jest on w stanie wykluczyć nie tylko pewien podstawowy zakres chorób, ale i ponad osiemdziesiąt innych zaburzeń genetycznych, rzadszych, ale nie mniej niebezpiecznych.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Kucharze twierdzą, że każde danie potrzebuje idealnych składników, aby osiągnąć mistrzostwo smaku. W życiu, idealnym składnikiem, który nadaje wszystkiemu odpowiedni smak, jest ubezpieczenie NNW.

Sól codzienności

Tak jak sól podkreśla smak każdego dania, tak ubezpieczenie NNW podkreśla nasze poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Bez niego wszystko może wydawać się mdłe i niekompletne.

Ochrona w postaci przyprawy

W kuchni jedna przyprawa może odmienić całe danie. Podobnie w życiu, jedno ubezpieczenie NNW może dać nam pewność i ochronę przed niespodziewanymi problemami.

Spróbuj przepisu na pewne jutro

Jeśli szukasz idealnego składnika do swojego życiowego przepisu, odwiedź ubezpieczenie NNW na beesafe.pl. Niech Twoje życie zyska smak pewności.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Nowoczesna stomatologia – jakich technologii dla zdrowego uśmiechu używa klinika stomatologiczna?

Published

on

Stomatologia, jako dziedzina medycyny, stale ewoluuje i rozwija się, wykorzystując najnowsze technologie i innowacje, aby zapewnić pacjentom coraz lepszą opiekę i zdrowszy uśmiech. Nowoczesna stomatologia łączy w sobie zaawansowane metody diagnostyczne, leczenie z dbałością o estetykę, aby spełnić oczekiwania współczesnych pacjentów i zapewnić im komfort oraz skuteczność w leczeniu. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://dlsgallery.com zadaszenie tarasu zobacz o podstawy do znaków drogowych