Connect with us

Zdrowie i Uroda

Test Nifty a inne badania prenatalne

Published

on

Test Nifty a inne badania prenatalne

Badania prenatalne dzielimy na inwazyjne oraz nieinwazyjne, a więc te, które nie wiążą się z żadnym ryzykiem zagrożenia zdrowia i życia płodu oraz przyszłej matki. Do niedawna ten formalny podział nie był jednak jedynym, z jakim mieliśmy do czynienia. Często można było spotkać się także z podziałem nieformalnym. Zwracano uwagę na to, że o ile badania inwazyjne są wyjątkowo skuteczne, o tyle o drugiej ich grupie nie można już tego powiedzieć. Na szczęście, dziś wiemy, że podział ten nie ma wiele wspólnego ze stanem faktycznym.

Momentem, w którym dokonaliśmy kluczowej zmiany w myśleniu o badaniach nieinwazyjnych, było pojawienie się w Polsce testu Nifty. Do dziś jest on uważany za najlepsze nieinwazyjne badanie prenatalne, z którym mamy do czynienia w Polsce. Pozytywne opinie na jego temat mają swoje źródło nie tylko w skuteczności testu. Zwraca się uwagę na to, że jest on w stanie wykluczyć nie tylko pewien podstawowy zakres chorób, ale i ponad osiemdziesiąt innych zaburzeń genetycznych, rzadszych, ale nie mniej niebezpiecznych.

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Najlepsze piżamy damskie na lato – czyli jakie?

Published

on

Lato i wiosna to czas, w którym grube flanelowe piżamy należy odłożyć na bok, by zastąpić je czymś lżejszym, delikatniejszym i swobodniejszym. Od letniego stroju do spania oczekuje się bardzo dobrej wentylacji i przepuszczalności powietrza. A które piżamy damskie zdołają sprostać tym wymaganiom, jednocześnie nie odbierając paniom ich wdzieku?
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Okulary i oprawki okularowe damskie i męskie w PiekneOksy.pl. Unikalny design, który podkreśli styl niezależnie od wieku

Published

on

Dobrze dobrane okulary mogą zmienić diametralnie wygląd kobiety lub mężczyzny. Obecnie na rynku jest tak duży wybór, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep internetowy PiekneOksy.pl stworzył własną, unikatową linię okularów – LUKSY, LuDivine oraz DrOKSY. Interesują Cię ekskluzywne, eleganckie czy awangardowe kształty? Sprawdź naszą ofertę damskich i męskich oprawek inspirowane najnowszymi trendami. Oferujemy doskonałe okulary w świetnych cenach. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

Tanie szafki łazienkowe Meble kuchenne jasne https://myvatn.org