Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycjonalnymi metodami

Published

on

Wszystkie tradycyjne metody depilacji jak żyletki, depilatory czy pianki do golenia są bardzo często wybierane przez dużą część społeczeństwa. Jednak niestety są one rozwiązaniem problemy tylko na chwilę – dosłownie wiele osób na drugi/trzeci dzień po goleniu musi znowu po nie sięgać i depilować swoją skórę narażając się na zacięcia i podrażnienia. Depilacja laserowa jest alternatywą, która sprawi, że już nigdy nie będzie trzeba usuwać owłosienia z danej części ciała.

 

Depilacja laserowa – ogólne informacje

Depilacja laserowa dzięki zastosowaniu skoncentrowanej wiązki światła lasera jest w stanie usunąć zbędne owłosienia na zawsze! Co prawda po pierwszym zabiegu usuwane jest około 20% owłosienia – dlatego aby mieć pewność, że depilacja laserowa będzie skuteczna należy przeprowadzić kilka zabiegów, a ich ilość jest najczęściej uzależniona od karnacji danej osoby. Mówiąc krótko – osoby posiadające jaśniejsza karnację mają trochę ciężej niż osoby posiadające ciemną karnację. Chodzi tutaj o ilość pigmentu i kontrast na skórze. Ogólnie mówiąc statystyczna ilość zabiegów, które wystarczają na zapewnienie sobie gwarancji sukcesu waha się od 3 do 9.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/

Wszystko dzięki dobrze dobranemu laserowi! To on emituje wiązkę światła o danej długości fali i mocy, która naświetla skórę. Energia świetlna przekształcana jest w energię cieplną prowadzącą do nagrzania barwnika skóry. I tutaj zachodzi główny etap depilacji laserowej – nagrzany do czerwoności barwnik skóry za pośrednictwem tej podwyższonej temperatury niszczy cebulkę włosową, która odpowiedzialna jest za produkcję nowych włosów. Gdy ulegnie destrukcji w odpowiedniej fazie (fazie anagenu) to włosy już nie odrosną nigdy co było początkowym celem depilacji laserowej.

 

Depilacja laserowa Kraków

Kraków jest dużym miastem, który na swoim terenie posiada wiele profesjonalnych salonów depilacyjnych, którym warto zaufać. Przykładem jest siec depilacja.pl świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie.

 

 

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Kucharze twierdzą, że każde danie potrzebuje idealnych składników, aby osiągnąć mistrzostwo smaku. W życiu, idealnym składnikiem, który nadaje wszystkiemu odpowiedni smak, jest ubezpieczenie NNW.

Sól codzienności

Tak jak sól podkreśla smak każdego dania, tak ubezpieczenie NNW podkreśla nasze poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Bez niego wszystko może wydawać się mdłe i niekompletne.

Ochrona w postaci przyprawy

W kuchni jedna przyprawa może odmienić całe danie. Podobnie w życiu, jedno ubezpieczenie NNW może dać nam pewność i ochronę przed niespodziewanymi problemami.

Spróbuj przepisu na pewne jutro

Jeśli szukasz idealnego składnika do swojego życiowego przepisu, odwiedź ubezpieczenie NNW na beesafe.pl. Niech Twoje życie zyska smak pewności.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Nowoczesna stomatologia – jakich technologii dla zdrowego uśmiechu używa klinika stomatologiczna?

Published

on

Stomatologia, jako dziedzina medycyny, stale ewoluuje i rozwija się, wykorzystując najnowsze technologie i innowacje, aby zapewnić pacjentom coraz lepszą opiekę i zdrowszy uśmiech. Nowoczesna stomatologia łączy w sobie zaawansowane metody diagnostyczne, leczenie z dbałością o estetykę, aby spełnić oczekiwania współczesnych pacjentów i zapewnić im komfort oraz skuteczność w leczeniu. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

zobacz wiecje Fotele wiszące skrzynia ogrodowa