Connect with us

Motoryzacja

Dzierżawa samochodów dostawczych typu kontenery

Published

on

Wynajem samochodów ciężarowych jest niezwykle popularną opcją, która stała się w Polsce bardzo pożądana. Coraz większa liczba osób szuka samochodów na wynajem, z pomocą których mogliby wykonywać swoje codzienne obowiązki przewozowe. Niezwykle bezpiecznymi i polecanymi pojazdami są tak zwane kontenery. Są one zbudowane z grubego materiału, który bardzo dobrze chroni przewożony materiał. Dlatego kontenery bardzo dobrze nadają się do przewozu wrażliwszych i bardziej wartościowych towarów.

Na czym polega dzierżawa kontenerów

 

Dzierżawa kontenerów to nic innego jak umowa najmu zawierana między dwoma osobami/firmami. Klient, który wydzierżawił takie kontenery jest zobowiązany do opłacania kosztów związanych z wypożyczeniem pojazdu na dany okres czasu. Może być to krótki bądź długi okres w zależności od zawarcia umowy. Wszystkie dane zapisywane są na umowie, która jest dokumentem wiążącym. Bardzo częste jest zapisywanie limitów kilometrów, które można wykonać danym samochodem – na miesiąc, kwartał bądź rok. Z perspektywy prowadzenia firmy przewozowej jest to bardzo ważne. Klient musi wynegocjować takie limity, które umożliwią mu komfortową pracę. Bez tego po przekroczeniu limitu kilometrów naraża się na spore kary, których nikt nie chciałby doświadczyć.

Dzierżawa kontenerów jest coraz bardziej popularna. Czasem dana firma zdobywa zlecenie jednak nie posiada dostosowanego pojazdu na stanie. Wtedy może wynająć kontener i przewieźć newralgiczny towar z punktu A do punktu B zarabiając na tym pieniądze. Często zdarza się, że klient zostaje dlatego wynajem pojazdów tego typu jest niezwykle sprawdzoną i ogólnie polecaną opcją.

Podsumowanie

 

Samochody dostawcze na wynajem są bardzo popularną grupą pojazdów. W Polsce otwiera się coraz więcej firm chcących świadczyć tego typu usługi. Usługa dzierżawy jest często bardzo opłacalna dla obu stron. Firma wynajmująca otrzymuje klienta, a przedsiębiorca otrzymuje pojazd do zarabiania większych pieniędzy.

Continue Reading

Motoryzacja

Samochody ciężarowe i dostawcze – używane i poleasingowe modele

Published

on

Transport w branży TSL nie mógłby odbywać się bez samochodów ciężarowych. To one za pośrednictwem swojej mocy i pojemności są w stanie zarabiać na przedsiębiorców i współuczestniczyć w przekazywaniu różnorodnych towarów. Odbywa się to zarówno na arenie krajowej jak i zagranicznej. Aby firma TSL mogła prawidłowo funkcjonować powinna zaopatrzyć się w profesjonalne samochody ciężarowe i dostawcze. Używane i poleasingowe modele są najlepszym rozwiązaniem, które przynosi korzyść pod względem funkcjonalnym jak i finansowym. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

System telematyczny na miarę XXI wieku

Published

on

Firmy przewozowe bywają bardzo trudne do zarządzania. Kierownicy firm TSL stale muszą poszukiwać nowych dostawców i zleceń jednocześnie dbając o utrzymanie całej floty samochodów ciężarowych. Do tego dochodzą pracownicy i ich prośby/problemy. Dlatego czasem ciężko jest wykonać wszystko idealnie. System telematyczny może być nie lada wsparciem w zarządzaniu danego przedsiębiorstwa. Posiada on wiele zalet, o których warto dowiedzieć się więcej! (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych

Published

on

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych jest miejscem, którego żaden przedsiębiorca nie lubi. Mimo wszystko to bardzo potrzebne miejsce, które potrafi uratować życie nie jednej ciężarówki. Firmy przewozowe najczęściej posiadają własne sprawdzone serwisy, którym oddają własne samochody. Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych oferuje kompleksowe usługi w zakresie dbania o kondycję pojazdów czy wykonywania u nich przeglądów technicznych. Jednak to nie wszystko… (więcej…)

Continue Reading

Popularne

o.pl anthasmithphoto.com trzaikrajobraz.pl