Connect with us

Ciekawe

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Published

on

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Sala szkoleniowa przede wszystkim musi być dostosowana wielkością do celu spotkania oraz grupy, która została zaproszona na szkolenie. Duże sale szkoleniowe/konferencyjne mają najczęściej możliwość podziału na mniejsze, jak i odwrotnie. Podział sali szkoleniowej nie może zakłócać możliwości różnego ustawienia krzeseł i stołów, ale również przemieszczania się znajdujących w niej osób.

Sale konferencyjne i szkoleniowe – wyposażenie

Wyposażenie takiej sali jest jedną z najważniejszych kwestii, jaką bierzemy pod uwagę w czasie wyboru. Najważniejszy jest oczywiście sprzęt nagłaśniający i urządzenia umożliwiające odtworzenie materiałów szkoleniowych. Dlatego na wyposażeniu sali powinien znajdować się projektor z możliwością podłączenia do komputera, telewizor oraz odtwarzacze multimedialne. Ogromne znaczenie ma również możliwość korzystania na sali szkoleniowej z bezprzewodowego Internetu.

Oferta Automobilklub Polski

Automobilklub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe w Warszawie o powierzchni 20–250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.

Ciekawe

Pierogi z Krakowa – dlaczego warto ich spróbować?

Published

on

Pierogi z Krakowa to niezapomniany smak, który pozostaje w podniebieniu na długo. Chcąc codziennie smakować posiłki, które tak wyjątkowo mogą odmienić dzień, koniecznie trzeba spróbować przepisów na pierogi z Krakowa. Można to zrobić na miejscu lub zamówić pierogi z dostawą do domu, w formie pojedynczego zlecenia lub codziennego cateringu. Do dyspozycji są zarówno pierogi na słono, które cechują się niezwykłymi połączeniami smakowymi, jak i pierogi na słodko, które wypełnione farszem owocowym przenoszą smakoszy do letnich miesięcy, nawet w samym środku zimy. Dlaczego warto zamówić pierogi z Krakowa? Który przepis okaże się tym najbardziej trafiony na obiad, randkę w domu, imieniny Babci czy piżama party z przyjaciółmi? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Wysokiej jakości usługi budowlane w Opolu

Published

on

Dobra ekipa budowlana jest na wagę złota. Obecnie poszukiwani są fachowcy, którzy wykonują swoje obowiązki terminowo i rzetelnie. Czy w Opolu można znaleźć dobrą firmę budowlaną? Gdzie można ją znaleźć?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne