Connect with us

Ciekawe

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Published

on

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Sala szkoleniowa przede wszystkim musi być dostosowana wielkością do celu spotkania oraz grupy, która została zaproszona na szkolenie. Duże sale szkoleniowe/konferencyjne mają najczęściej możliwość podziału na mniejsze, jak i odwrotnie. Podział sali szkoleniowej nie może zakłócać możliwości różnego ustawienia krzeseł i stołów, ale również przemieszczania się znajdujących w niej osób.

Sale konferencyjne i szkoleniowe – wyposażenie

Wyposażenie takiej sali jest jedną z najważniejszych kwestii, jaką bierzemy pod uwagę w czasie wyboru. Najważniejszy jest oczywiście sprzęt nagłaśniający i urządzenia umożliwiające odtworzenie materiałów szkoleniowych. Dlatego na wyposażeniu sali powinien znajdować się projektor z możliwością podłączenia do komputera, telewizor oraz odtwarzacze multimedialne. Ogromne znaczenie ma również możliwość korzystania na sali szkoleniowej z bezprzewodowego Internetu.

Oferta Automobilklub Polski

Automobilklub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe w Warszawie o powierzchni 20–250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.

Ciekawe

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Published

on

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Bramy przemysłowe to szeroka grupa rozwiązań. W jej skład wchodzą zarówno modele pojawiające się w centrach handlowych, jak i te, z którymi mamy do czynienia w halach magazynowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak stworzyć jadalnię, która będzie funkcjonalna i estetyczna? Sprawdź nasze propozycje

Published

on

Nowoczesne wnętrza pełne inspiracji zalewają Internet. Ludzie chętnie dzielą się metamorfozami i przeprowadzanymi remontami w swoich domach. Czerpią pomysłu z popularnych programów remontowych, znanych blogerów czy artykułów. Dzisiaj i my zajmiemy się propozycjami aranżacji pomieszczenia, jaką jest jadalnia. Dla wielu pełni bardzo ważną funkcję w domu. To tutaj odbywają się imprezy rodzinne. Z racji tego dekoracje powinny być ograniczone do minimum. A co z krzesłami i stołami? W tym przypadku warto postawić na harmonię, ponieważ są to dwa najważniejsze elementy w jadalni.  (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Po co i w jaki sposób wykonuje się pomiar siły?

Published

on

Siła jest wartością, która pozwala ustalić stopień oddziaływania jednego elementu na drugi. Daną siłę można zdefiniować za pomocą takich parametrów, jak jej wartość, zwrot, kierunek oraz przełożenie. W różnego rodzaju urządzeniach lub sprzętach, zwłaszcza tych wykorzystywanych w przemyśle, pomiar siły jest niezwykle istotny.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne