Connect with us

Ciekawe

Jak zostać kierowcą samochodu ciężarowego?

Published

on

Jak zostać kierowcą samochodu ciężarowego?

Lista zawodów, które mogą nieść za sobą szereg korzyści nie tylko dziś, ale również za pięć i dziesięć lat, nie jest wcale długa. Świat ulega dynamicznym zmianom, a osoby prognozujące zawody przyszłości nie raz musiały już przyznać się do błędu. Nie oznacza to jednak, że trudno mówić o jakimkolwiek planowaniu kariery zawodowej, bo pewne trendy nie zmieniają się mimo upływu lat. Jednym z nich jest zapotrzebowanie na kierowców ciężarówek, a więc na te osoby, które posiadają prawo jazdy kat C.

Na kurs mogą zapisywać się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a odsetek tych ostatnich wśród kierowców samochodów ciężarowych systematycznie rośnie. Na zajęcia składa się dwadzieścia godzin teorii i trzydzieści godzin jazdy przygotowujących do egzaminu. Kurs jest dostępny dla każdego, kto ukończył dwadzieścia jeden lat, choć w ściśle określonych przez prawo okolicznościach może zacząć go także osiemnastolatek. Co ważne, kurs można zacząć nawet trzy miesiące przed ukończeniem wieku przewidzianego przez ustawodawcę, nie ma więc powodów do zwlekania.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na https://www.automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2/

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Published

on

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Bramy przemysłowe to szeroka grupa rozwiązań. W jej skład wchodzą zarówno modele pojawiające się w centrach handlowych, jak i te, z którymi mamy do czynienia w halach magazynowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak stworzyć jadalnię, która będzie funkcjonalna i estetyczna? Sprawdź nasze propozycje

Published

on

Nowoczesne wnętrza pełne inspiracji zalewają Internet. Ludzie chętnie dzielą się metamorfozami i przeprowadzanymi remontami w swoich domach. Czerpią pomysłu z popularnych programów remontowych, znanych blogerów czy artykułów. Dzisiaj i my zajmiemy się propozycjami aranżacji pomieszczenia, jaką jest jadalnia. Dla wielu pełni bardzo ważną funkcję w domu. To tutaj odbywają się imprezy rodzinne. Z racji tego dekoracje powinny być ograniczone do minimum. A co z krzesłami i stołami? W tym przypadku warto postawić na harmonię, ponieważ są to dwa najważniejsze elementy w jadalni.  (więcej…)

Continue Reading

Popularne