Connect with us

Ciekawe

Jak zostać kierowcą samochodu ciężarowego?

Published

on

Jak zostać kierowcą samochodu ciężarowego?

Lista zawodów, które mogą nieść za sobą szereg korzyści nie tylko dziś, ale również za pięć i dziesięć lat, nie jest wcale długa. Świat ulega dynamicznym zmianom, a osoby prognozujące zawody przyszłości nie raz musiały już przyznać się do błędu. Nie oznacza to jednak, że trudno mówić o jakimkolwiek planowaniu kariery zawodowej, bo pewne trendy nie zmieniają się mimo upływu lat. Jednym z nich jest zapotrzebowanie na kierowców ciężarówek, a więc na te osoby, które posiadają prawo jazdy kat C.

Na kurs mogą zapisywać się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a odsetek tych ostatnich wśród kierowców samochodów ciężarowych systematycznie rośnie. Na zajęcia składa się dwadzieścia godzin teorii i trzydzieści godzin jazdy przygotowujących do egzaminu. Kurs jest dostępny dla każdego, kto ukończył dwadzieścia jeden lat, choć w ściśle określonych przez prawo okolicznościach może zacząć go także osiemnastolatek. Co ważne, kurs można zacząć nawet trzy miesiące przed ukończeniem wieku przewidzianego przez ustawodawcę, nie ma więc powodów do zwlekania.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na https://www.automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2/

Ciekawe

Zasady jakie powinien spełnić dobry weterynarz

Published

on

Zasady jakie powinien spełnić dobry weterynarz

Dobry weterynarz to przede wszystkim osoba która kocha zwierzęta i swoją pracę wykonuje z pasją. Jak zatem wybrać dobrego lekarza dla naszego zwierzaka i czym kierować się przy wyborze lecznicy? Jak ocenić czy weterynarz w Krakowie Alphavet to dobry fachowiec? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czy warto uprawiać niwaki?

Published

on

Niwaki to rośliny, które dość często mylone są z drzewkami bonsai. Nie są one jednak uprawiane w donicach lecz sadzone bezpośrednio w glebie. Wymagają one starannej pielęgnacji, regularnego nawożenia oraz przycinania, które nadaje im charakterystyczny wygląd.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak wybrać idealny kostium kąpielowy?

Published

on

Z racji tego, że niedługo nadejdzie lato, najwyższa pora rozejrzeć się za dobrze dopasowanym kostiumem kąpielowym. Na szczęście, projektanci co roku przechodzą samych siebie, oferując zachwycające wzory i fasony. Niestety, nie każda kobieta ma świadomość tego, w jaki sposób wybrać strój kąpielowy, by podkreślić zalety swojej sylwetki.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://humpday.com.pl/meble-industrialne-dla-fanow-nieszablonowych-rozwiazan/ https://peo.pl/wybieramy-szezlong-ogrodowy-na-wypoczynek-blisko-natury/ ubezpieczenie OC