Connect with us

Ciekawe

Dlaczego pies ma biegunkę?

Published

on

Dlaczego pies ma biegunkę?

Nie zależnie od tego czy nasz pies jest szczeniakiem czy już dorosłym zwierzęciem, zawsze może go spotkać nieprzyjemne schorzenie, jakim jest biegunka u psa. Kiedy zastanawiamy się dlaczego pies ma biegunkę, warto przeanalizować żywienie i stresowe sytuacje, albowiem są to najczęstsze przyczyny biegunki u psa.

Weterynarz w Krakowie także nam pomoże. Jeżeli pies naprawdę źle się czuje, powinniśmy udać się na wizytę do zaufanego weterynarza, który najlepiej zna naszego pupila. Jeżeli psiak jest jeszcze szczeniakiem, przyczyn biegunki może być jeszcze więcej. Warto regularnie odwiedzać gabinet weterynaryjny, gdzie przyjmuje weterynarz w Krakowie i dbać o zdrowie szczeniaka od pierwszych tygodni jego życia. Najważniejszą kwestią jest prawidłowe żywienie. Nie powinniśmy psu podawać pokarmów przygotowywanych z myślą o człowieku, tak zwanych resztek poobiednich. Pies powinien mieć ustaloną dietę według rasy, masy ciała oraz wieku. W tym przypadku także pomoże weterynarz w Krakowie. Na pierwszej wizycie ustali zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze.

Ciekawe

Pierogi z Krakowa – dlaczego warto ich spróbować?

Published

on

Pierogi z Krakowa to niezapomniany smak, który pozostaje w podniebieniu na długo. Chcąc codziennie smakować posiłki, które tak wyjątkowo mogą odmienić dzień, koniecznie trzeba spróbować przepisów na pierogi z Krakowa. Można to zrobić na miejscu lub zamówić pierogi z dostawą do domu, w formie pojedynczego zlecenia lub codziennego cateringu. Do dyspozycji są zarówno pierogi na słono, które cechują się niezwykłymi połączeniami smakowymi, jak i pierogi na słodko, które wypełnione farszem owocowym przenoszą smakoszy do letnich miesięcy, nawet w samym środku zimy. Dlaczego warto zamówić pierogi z Krakowa? Który przepis okaże się tym najbardziej trafiony na obiad, randkę w domu, imieniny Babci czy piżama party z przyjaciółmi? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Wysokiej jakości usługi budowlane w Opolu

Published

on

Dobra ekipa budowlana jest na wagę złota. Obecnie poszukiwani są fachowcy, którzy wykonują swoje obowiązki terminowo i rzetelnie. Czy w Opolu można znaleźć dobrą firmę budowlaną? Gdzie można ją znaleźć?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne