Connect with us

Ciekawe

Wózek spacerowy dla aktywnych rodziców

Published

on

Twoje dziecko wyrosło już z gondoli i rozglądasz się za wózkiem umożliwiającym mu jazdę w komfortowej, siedzącej pozycji? Dzisiaj przychodzimy z pomocą wszystkim mamom i tatom pragnących spędzać ze swoim dzieckiem dużo czasu na łonie natury. Jaka spacerówka sprawdzi się nie tylko na miejskich ulicach, ale również podczas weekendowych wypadów? Sprawdź!

Odpowiednie koła

Prowadzenie wózka po nieutwardzonej, nierównej powierzchni może być nie lada wyzwaniem! Zadanie znacząco ułatwią odpowiednie koła. Zrezygnuj z wózka spacerowego wyposażonego w małe, plastikowe koła na rzecz modelu osadzonego na większych kołach pompowanych. Tego typu wózek spacerowy charakteryzuje się bardzo dobrą amortyzacją i stabilnością, a jego prowadzenie po żwirze czy leśnej ścieżce nie przysparza trudności.

Poręczna konstrukcja

Podczas wizyty w sklepie zwróć uwagę, w jaki sposób składa się wózek oraz na materiał,  z którego wykonany jest stelaż. Wybierz lekki, poręczny model, który możesz łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów. Nowoczesne, składane wózki bez problemu mieszczą się w nawet małym bagażniku.

Zabezpieczenie przed zmiennymi warunkach atmosferycznymi

Dziecko podczas długiego spaceru może być narażone na nadmierny kontakt z promieniowaniem UV. Uchronić maluszka przed negatywnym wpływem słońca pomoże Ci solidna, duża budka pokryta tkaniną z filtrem. Nieodłącznym kompanem wypadów do lasu czy nad jezioro będą moskitiera i osłona przeciwdeszczowa.

Wózek biegowy

Obowiązki rodzicielskie wcale nie muszą być jednoznaczne z koniecznością zrezygnowania ze swoich zainteresowań! Wręcz przeciwnie: dzięki nowoczesnym wózkom możesz połączyć sportową pasję z opieką nad dzieckiem. Ogromną popularnością wśród aktywnych rodziców cieszą się wózki biegowe. Nowoczesne pojazdy są skonstruowane w taki sposób, aby prowadząca go osoba mogła swobodnie biegnąć. Zabudowana, osadzona na trzech kołach konstrukcja jest stabilna i nie stwarza zagrożenia dla maluszka.

Continue Reading

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Published

on

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Bramy przemysłowe to szeroka grupa rozwiązań. W jej skład wchodzą zarówno modele pojawiające się w centrach handlowych, jak i te, z którymi mamy do czynienia w halach magazynowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak stworzyć jadalnię, która będzie funkcjonalna i estetyczna? Sprawdź nasze propozycje

Published

on

Nowoczesne wnętrza pełne inspiracji zalewają Internet. Ludzie chętnie dzielą się metamorfozami i przeprowadzanymi remontami w swoich domach. Czerpią pomysłu z popularnych programów remontowych, znanych blogerów czy artykułów. Dzisiaj i my zajmiemy się propozycjami aranżacji pomieszczenia, jaką jest jadalnia. Dla wielu pełni bardzo ważną funkcję w domu. To tutaj odbywają się imprezy rodzinne. Z racji tego dekoracje powinny być ograniczone do minimum. A co z krzesłami i stołami? W tym przypadku warto postawić na harmonię, ponieważ są to dwa najważniejsze elementy w jadalni.  (więcej…)

Continue Reading

Popularne