Connect with us

Zdrowie i Uroda

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve – poznaj jego możliwości!

Published

on

 

Problemy z utratą wagi mogą poważnie zachwiać naszym życiem. Dla jednych przybranie kilku dodatkowych kilogramów może być nic nie znaczącą zmianą, a dla innych – źródłem kompleksów. Często zdarza się, że powrót do swojej wagi nie jest prosty, a dieta, ćwiczenia i zmiana nawyków nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Kiedy klasyczne metody zawodzą, warto iść o krok dalej i odwiedzić gabinet medycyny estetycznej wyposażony w urządzenie do modelowania sylwetki Evolve. Co warto wiedzieć o innowacyjnej aparaturze? Sprawdź!

Jak działa urządzenie do modelowania sylwetki Evolve?

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve jest zaawansowaną aparaturą działającą na ciało na trzy sposoby: redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz stymuluje mięśnie. Co ciekawe, sprzęt zaprojektowany przez cenioną na całym świecie firmę Inmode jest pierwszym i jedynym urządzeniem, które pracuje bez obsługi operatora i kompleksowo modeluje sylwetkę w najnowszej technologii 3D.

Zaletą urządzenia jest jego wielozadaniowość. Dzięki niezależnej pracy wszystkich aplikatorów, możliwe jest wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji. Praca każdego z aplikatorów kontrolowana jest na monitorze. Wbudowane wskaźniki dźwiękowe sygnalizują osiągnięcie przez każdy aplikator optymalnego poziomu parametrów i informują o postępach kuracji.

Nowoczesna technologia dla większego bezpieczeństwa

Aplikatory działają na ciało poprzez wysyłanie prądu RF o określonych parametrach. Aplikatory mające kontakt ze skórą zostały zaprojektowane w technologii A.C.E. zapewniającej automatyczną kontrolę i precyzyjne sterowanie prądem. Jego wartość utrzymywana jest na stałej, zaprogramowanej wartości odpowiedniej dla wszystkich typów skóry. Możesz mieć pewność, że zabieg jest  w pełni bezpieczny, nie powoduje oparzeń ani nawet podrażnień.

 

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Kucharze twierdzą, że każde danie potrzebuje idealnych składników, aby osiągnąć mistrzostwo smaku. W życiu, idealnym składnikiem, który nadaje wszystkiemu odpowiedni smak, jest ubezpieczenie NNW.

Sól codzienności

Tak jak sól podkreśla smak każdego dania, tak ubezpieczenie NNW podkreśla nasze poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Bez niego wszystko może wydawać się mdłe i niekompletne.

Ochrona w postaci przyprawy

W kuchni jedna przyprawa może odmienić całe danie. Podobnie w życiu, jedno ubezpieczenie NNW może dać nam pewność i ochronę przed niespodziewanymi problemami.

Spróbuj przepisu na pewne jutro

Jeśli szukasz idealnego składnika do swojego życiowego przepisu, odwiedź ubezpieczenie NNW na beesafe.pl. Niech Twoje życie zyska smak pewności.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Odmładzanie laserowe – jak działa na skórę twarzy?

Published

on

Jeśli skóra nie jest w stanie efektywnie się regenerować, trzeba jej w tym pomóc. Sprawdź, jak odmładzają lasery, dzięki pobudzeniu syntezy kolagenu.

(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ zobacz wiecje live url