Connect with us

Zdrowie i Uroda

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve – poznaj jego możliwości!

Published

on

 

Problemy z utratą wagi mogą poważnie zachwiać naszym życiem. Dla jednych przybranie kilku dodatkowych kilogramów może być nic nie znaczącą zmianą, a dla innych – źródłem kompleksów. Często zdarza się, że powrót do swojej wagi nie jest prosty, a dieta, ćwiczenia i zmiana nawyków nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Kiedy klasyczne metody zawodzą, warto iść o krok dalej i odwiedzić gabinet medycyny estetycznej wyposażony w urządzenie do modelowania sylwetki Evolve. Co warto wiedzieć o innowacyjnej aparaturze? Sprawdź!

Jak działa urządzenie do modelowania sylwetki Evolve?

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve jest zaawansowaną aparaturą działającą na ciało na trzy sposoby: redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz stymuluje mięśnie. Co ciekawe, sprzęt zaprojektowany przez cenioną na całym świecie firmę Inmode jest pierwszym i jedynym urządzeniem, które pracuje bez obsługi operatora i kompleksowo modeluje sylwetkę w najnowszej technologii 3D.

Zaletą urządzenia jest jego wielozadaniowość. Dzięki niezależnej pracy wszystkich aplikatorów, możliwe jest wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji. Praca każdego z aplikatorów kontrolowana jest na monitorze. Wbudowane wskaźniki dźwiękowe sygnalizują osiągnięcie przez każdy aplikator optymalnego poziomu parametrów i informują o postępach kuracji.

Nowoczesna technologia dla większego bezpieczeństwa

Aplikatory działają na ciało poprzez wysyłanie prądu RF o określonych parametrach. Aplikatory mające kontakt ze skórą zostały zaprojektowane w technologii A.C.E. zapewniającej automatyczną kontrolę i precyzyjne sterowanie prądem. Jego wartość utrzymywana jest na stałej, zaprogramowanej wartości odpowiedniej dla wszystkich typów skóry. Możesz mieć pewność, że zabieg jest  w pełni bezpieczny, nie powoduje oparzeń ani nawet podrażnień.

 

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zniszczone włosy – po czym je rozpoznać i jak je zregenerować?

Published

on

Nieodpowiednia pielęgnacja, a może styl życia i zła dieta? Istnieje mnóstwo przyczyn, które wpływają na pogorszenie stanu naszych włosów, a tym samym powodują, że nie czujemy się z nimi dobrze. Jesteś tu, a więc chcesz zacząć świadomie o nie dbać i uzyskać piękne, mocne i lśniące włosy. Prawda? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co świadczy o złym stanie Twoich włosów, a także, w jaki sposób je zregenerować.  (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycjonalnymi metodami

Published

on

Wszystkie tradycyjne metody depilacji jak żyletki, depilatory czy pianki do golenia są bardzo często wybierane przez dużą część społeczeństwa. Jednak niestety są one rozwiązaniem problemy tylko na chwilę – dosłownie wiele osób na drugi/trzeci dzień po goleniu musi znowu po nie sięgać i depilować swoją skórę narażając się na zacięcia i podrażnienia. Depilacja laserowa jest alternatywą, która sprawi, że już nigdy nie będzie trzeba usuwać owłosienia z danej części ciała. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Published

on

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Endokrynolog jest jednym z tych lekarzy, którego szybka reakcja może przyczynić się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również życia pacjenta. Nie każdy wie jednak, kiedy wizyta u niego staje się koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://baoqieateri.com/hustawka-jajo-prosty-sposob-na-nietuzinkowa-przestrzen/ https://xann.pl/sitemap https://bibliotecalibre.org/okna-z-montazem-jak-zadbac-o-prawidlowe-ich-osadzenie/