Connect with us

Ciekawe

Tworzenie grafik i animacji

Published

on

W obecnych czasach już na etapie nauczania początkowego przykłada się ogromną wagę do poznania różnych programów komputerowych. Wraz z upływem czasu zagadnienia stają się bardziej skomplikowane. Człowiek dorosły sam ma możliwość zapisania się na szkolenia dające możliwość poznania programów komputerowych.

Kurs 3ds Max w dobrej formie

Jednym z takich szkoleń, jakie w obecnych czasach cieszy się dużą popularnością, jest kurs 3ds Max. Można zapisać się na niego online, a lekcje włączać w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Co to jest za program? 3ds Max pozwala na tworzenie i renderowanie grafik oraz animacji w trzecim wymiarze. Program ten oferuje różnego rodzaju narzędzia do polymodelingu. To jednak nie wszystko, ponieważ to tam znajdziemy podstawowe narzędzia do modelowania. Możliwości tego programu są znacznie szersze i wykorzystywane są przez specjalistów w różnych branżach, jak chociażby tworzenie filmów. 

Program szkoleniowy

Obecnie kurs ze znajomości tego programu oferowany jest w różnych miejscach. Dokładny program szkoleniowy zależny jest od miejsca, gdzie zdecydujemy się na naukę. Można jednak spodziewać się, że na poziomie podstawowym będzie można nauczyć się sprawnego poruszania po interfejsie programu, tworzenia obiektów geometrycznych, pracy z teksturami. Do tego dojdzie jeszcze kluczowanie, edycja klatek, dobranie optymalnych ustawień renderingu i jeszcze wiele innych, skomplikowanych zagadnień, jakie są potrzebne, aby móc nauczyć się w środowisku tego programu. 

 

Continue Reading

Ciekawe

Kompletne ubezpieczenie samochodu – co oferują towarzystwa?

Published

on

Ubezpieczenie samochodu zabezpiecza Cię przed konsekwencjami kolizji i wypadków oraz innych, nieprzewidzianych sytuacji. Każdy kierowca może pozostać przy podstawowej polisie albo wybrać rozszerzony wariant. Jakie polisy oferują firmy ubezpieczeniowe? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Pierogi z Krakowa – dlaczego warto ich spróbować?

Published

on

Pierogi z Krakowa to niezapomniany smak, który pozostaje w podniebieniu na długo. Chcąc codziennie smakować posiłki, które tak wyjątkowo mogą odmienić dzień, koniecznie trzeba spróbować przepisów na pierogi z Krakowa. Można to zrobić na miejscu lub zamówić pierogi z dostawą do domu, w formie pojedynczego zlecenia lub codziennego cateringu. Do dyspozycji są zarówno pierogi na słono, które cechują się niezwykłymi połączeniami smakowymi, jak i pierogi na słodko, które wypełnione farszem owocowym przenoszą smakoszy do letnich miesięcy, nawet w samym środku zimy. Dlaczego warto zamówić pierogi z Krakowa? Który przepis okaże się tym najbardziej trafiony na obiad, randkę w domu, imieniny Babci czy piżama party z przyjaciółmi? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Wysokiej jakości usługi budowlane w Opolu

Published

on

Dobra ekipa budowlana jest na wagę złota. Obecnie poszukiwani są fachowcy, którzy wykonują swoje obowiązki terminowo i rzetelnie. Czy w Opolu można znaleźć dobrą firmę budowlaną? Gdzie można ją znaleźć?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

Kuchnia z szarymi frontami Zestawy mebli do salonu Oryginalne łazienki