Connect with us

Technologia

Trwałe połączenie przerwanych części kabla

Published

on

Trwałe połączenie przerwanych części kabla

Kable to po prostu wspaniałe rozwiązania, cuda techniki niemalże pozbawione jakichkolwiek wad, ale tylko do momentu, kiedy możemy z nimi pokonywać kolejne metry czy kilometry. Niestety, kiedy kabel zostanie przecięty, pojawiają się problemy. Małe problemy, kiedy możemy zamontować wtyczkę i przecięcie było planowe. Wielkie problemy, kiedy nagle z jednego kabla zrobiły się dwa, a my przecież nie wymienimy wartego fortunę kabla specjalistycznego z powodu jednego przerwania. Co z tym zrobić?

Mufa kablowa

Rozwiązaniem dla nas jest mufa kablowa. Mufa kablowa to specjalny, w zupełności opcjonalny element sieci elektrycznej, który może się pojawić właśnie w takim miejscu – miejscu przerwania kabla. Dobrze zaplanowana sieć może nie mieć takich połączeń, ale często ich tworzenie jest wygodne i opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia. Zdarzają się też usterki i inne sytuacje, w których trzeba połączyć 2 części kabla. Mufa kablowa musi być dostosowana do rodzaju kabla, jaki będzie łączyła.

Gdzie szukać najlepszej oferty?

Jeśli szukasz mufy kablowej zdecydowanie warto postawić na ofertę sklepu Elektryczny.pl. Mają bogate doświadczenie i szeroki wybór.

 

 

Continue Reading

Technologia

Jak powstają nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych?

Published

on

Odzież i gadżety reklamowe z nadrukiem to coraz bardziej popularne rozwiązanie na zwiększenie świadomości marki. Niewiele osób jednak wie, w jaki sposób powstają koszulki, bluzy czy małe upominki z logo lub nazwą firmy. Drukarnie wykorzystują różne metody znakowania w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Proces nanoszenia wzoru jest zawsze inny, ale trwałość i jakość grafiki są na najwyższym poziomie. Dowiedz się, czym różnią się poszczególne metody nadruku i sprawdź, która z nich odpowiada Twoim wymaganiom. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Nowe sposoby tworzenia aplikacji

Published

on

Programiści każdego dnia muszą mierzyć się z wieloma poważnymi zadaniami. Ci, co działają jako wolni strzelcy, jak również Ci, którzy pracują dla takich firm, jak 10Clouds. Dlaczego? Ponieważ współczesna technologia stawia przed nimi wiele nowych wyzwań – m.in. w zakresie tworzenia aplikacji. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Optyczne czujniki ramkowe potrzebne od zaraz

Published

on

 

Zapewne ludzie nieraz zastanawiają się jak powstają proste i bardziej skomplikowane towary, jakie można spotkać w każdym sklepie. Odpowiedź na to pytanie wcale nie nasuwa się samoczynnie. Dawniej za wszystko odpowiadała praca ludzki rąk, bowiem nawet maszyny wykorzystywane do prowadzenia działalności produkcyjnej były w całości obsługiwane przez człowieka. Obecnie jednakże odchodzi to w niepamięć. Wszystko poprzez wszechobecną automatykę.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://puneonlinemall.com/pierwsze-godziny-nauki-jazdy-konnej/ http://bibliotecalibre.org/oficerki-jezdzieckie-jak-je-wybrac/ http://ngenuity.org/jak-zarzadzac-bezpieczenstwem-na-terenie-zakladu-pracy/