Connect with us

Motoryzacja

Transport ciężarówkami

Published

on

Transport ciężarówkami

Cały czas jednym z najbardziej lukratywnych zajęć dla osób bez studiów wyższych pozostaje kierowanie pojazdami ciężarowymi wielokołowymi w transporcie międzynarodowym. Chociaż w tej branży było w ostatnich latach sporo zawirowań, niewiele jest możliwości zrobienia tak szybko tak świetlanej kariery.

Kurs Automobilklub Polski

Dla przyszłych kierowców ciężarówek ogromnie ważne jest to, gdzie zrobią kurs na prawo jazdy kat C. W tym przypadku mamy bowiem znacznie większe wyzwanie od tego, czego należy się spodziewać na kursach dla bardziej popularnych kategorii, zwłaszcza dla kategorii odpowiedniej dla samochodów osobowych. Konieczne jest wybranie szkoły kierowców, która posiada odpowiednie doświadczenie, zaplecze, a także kadrę. Zaoferować to wszystko może Automobilklub Polski.

Kurs online i praktyka za kółkiem

Automobilklub Polski to tradycja połączona z nowoczesnością, co w praktyce oznacza, że początek kursu można przebyć w Internecie z wykorzystaniem tak zwanego e-learningu. Teoria to teoria, więc tak jest wygodniej.

Motoryzacja

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

W każdym większym mieście znajduje się bardzo wiele ośrodków szkoleniowych dla kierowców, a każdy z nich odznacza się odpowiednią renomą, dlatego zanim wybierzemy kurs na prawo jazdy Warszawa, sprawdźmy jaką opinię i renomę posiada szkoła jazdy. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak zostać kierowcą autobusu?

Published

on

Jak zostać kierowcą autobusu?

Szkoły nauki jazdy kojarzą się nam przede wszystkim z miejscami, w których możemy przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Rzeczywiście, kursy przygotowujące do tego właśnie egzaminu cieszą się największą popularnością. Okazuje się jednak, że ostatnie lata to wzrost zainteresowania jeszcze jedną kategorią. Mowa tu o egzaminach na prawo jazdy kat d, a więc tych, które pozwalają w przyszłości siąść za kierownicą autobusu miejskiego albo autokaru wyruszającego w trasy międzynarodowe. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dla kogo prawo jazdy kategorii C?

Published

on

Dla kogo prawo jazdy kategorii C?

Wśród uprawnień do prowadzenia pojazdami dwuśladowymi istnieje kurs na prawo jazdy kat C. Ten kurs uprawnia do prowadzenia samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, z wyłączeniem autobusów. Nie każdy jest powołany do prowadzenia ciężarówek bądź busów, jednak wiele osób decyduje się na kurs na prawo jazdy kat C, aby zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://cream-browser.net/nowoczesne-okna-drewniane-gdzie-sprawdza-sie-najlepiej/ https://xann.pl/sitemap https://dowiedz-sie.com.pl/najtansze-nowe-samochody-czyli-jak-kupic-solidne-auto-w-atrakcyjnej-cenie/