Connect with us

Ciekawe

Sprzedaż fotobudek

Published

on

Podczas organizowania imprezy należy zadbać nie tylko o dobre jedzenie ale także o to, żeby jej uczestnicy świetnie się bawili. Z pewnością zapamiętają bardzo dobrze zabawę z foto-budką, która jednocześnie zatrzyma wspomnienia na długo. Może także przyczynić się do uzyskania niepowtarzalnej pamiątki z organizowanej imprezy lub przyjęcia.

Czym jest foto-budka?

Jest to nic innego niż urządzenie do profesjonalnego robienia, a jednocześnie wywoływania zdjęć. Sprzedaż fotobudek prowadzi wiele firm zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Foto-budka wykonuje jednocześnie kilka zdjęć, drukując je na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Jakie są opcje do wyboru?

Sprzedaż fotobudek kierowana jest raczej do firm, które je później wynajmują. Oczywiście można mieć własną foto-budkę jednak jej wynajem jest bardzo opłacalny. Przy wynajmie urządzenia jest opcja podpisania umowy na na przykład nielimitowany wydruk zdjęć, dodatkowo otrzymuje się również gadżety, a nawet jest opcja przerobienia wykonanych zdjęć na magnesy.

Ile to kosztuje?

W zależności od wybranej opcji oraz od tego na jaką okoliczność potrzeba wynająć urządzenie ceny wynajmu wahają się w przedziale od pięciuset do nawet dwóch tysięcy złotych. Najwyższe są ceny urządzeń, które posłużą do robienia zdjęć na weselach lub imprezach firmowych dla dużej ilości pracowników. Przy sprzedaży foto-budki jej producent może zażądać nawet kilku tysięcy złotych.

Korzyści

Wykonywanie zdjęć w foto-budce to świetna zabawa dla uczestników imprezy. Jeśli korzystamy z opcji wykupu nielimitowanej ilości odbitek oraz mamy możliwość późniejszego zapisania wszystkich zrobionych fotografii to będą to wyjątkowo pięknie zapisane wspomnienia. Wynajmujący bardzo często oferują dodatki w postaci kilkunastu różnych gadżetów takich jak napisy, czapki, okulary, sztuczne peruki lub baloniki. Równie często można spotkać się z darmową opieką administratora, który przez cały okres wynajmu produktu będzie służył pomocą techniczną. W cenie zazwyczaj jest także dowiezienie sprzętu oraz jego zamontowanie i późniejszy demontaż. Niektóre z firm proponują także tworzenie galerii, w której znajdą się wszystkie zdjęcia i do których będzie dostęp po imprezie.

Nie zależnie od tego na jaką okoliczność wynajmiemy foto-budkę na pewno sprawi ona dużo radości osobom, które będą chciały wykonać sobie kilka zdjęć na pamiątkę. Urządzenie jednak najlepiej sprawdza się na weselach oraz na większych imprezach urodzinowych, ponieważ mieści dużo wspomnień na jednej fotografii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk – SMOVE

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Published

on

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Bramy przemysłowe to szeroka grupa rozwiązań. W jej skład wchodzą zarówno modele pojawiające się w centrach handlowych, jak i te, z którymi mamy do czynienia w halach magazynowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak stworzyć jadalnię, która będzie funkcjonalna i estetyczna? Sprawdź nasze propozycje

Published

on

Nowoczesne wnętrza pełne inspiracji zalewają Internet. Ludzie chętnie dzielą się metamorfozami i przeprowadzanymi remontami w swoich domach. Czerpią pomysłu z popularnych programów remontowych, znanych blogerów czy artykułów. Dzisiaj i my zajmiemy się propozycjami aranżacji pomieszczenia, jaką jest jadalnia. Dla wielu pełni bardzo ważną funkcję w domu. To tutaj odbywają się imprezy rodzinne. Z racji tego dekoracje powinny być ograniczone do minimum. A co z krzesłami i stołami? W tym przypadku warto postawić na harmonię, ponieważ są to dwa najważniejsze elementy w jadalni.  (więcej…)

Continue Reading

Popularne