Connect with us

Technologia

Programowanie w Kotlinie: co to jest?

Published

on

Jednym z języków, których używają programiści jest Kotlin. Programowanie w Kotlinie już od dłuższego czasu staje się coraz bardziej popularne.

 

Czym jest programowanie w Kotlinie?

 

Programowanie w Kotlinie jest przede wszystkim wykorzystywane przez programistów, którzy  tworzą programy dla urządzeń mobilnych. Jest to obecnie język programowania wykorzystywany między innymi do tworzenia aplikacji na Androida. Język programowania Kotlin już od dłuższego czasu zaczyna być nazywany językiem przyszłości. Już obecnie zapotrzebowanie na programistów, którzy znają ten język jest bardzo duże, a można przypuszczać, że zacznie się jeszcze bardziej zwiększać. Możliwości, które daje język Kotlin w tworzeniu aplikacji na Androida są niesamowicie duże. Liczba osób, które zainteresowane są nauką programowania w Kotlinie stale się zwiększa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych osób pojawia się na rynku coraz więcej firm, które specjalizują się w organizowania szkoleń i kursów programowania w Kotlinie. Popularność tego języka programowanie niesamowicie wzrosła, gdy Google ogłosił, że wybrał go na oficjalny język dla Androida.

 

Jak działa nasz kurs programowania w Kotlinie?

 

Kurs pisania aplikacji na Androida w języku Kotlin skierowany został do osób, które w praktyczny sposób chcą poznać ten język. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem programowania mogą skorzystać z kursu na poziomie podstawowym. To kurs specjalnie przygotowany z myślą o tych, dla których programowanie w Kotlinie może dopiero stać się praktyczną, bardzo przydatną umiejętnością. Wiedzę, którą każdy uczestnik zdobędzie na kursie będzie można wykorzystać w praktyce.

 

Język programowania Kotlin kojarzony jest przede wszystkim z Androidem. Jest to jednak język, który może zostać wykorzystany także do pracy z innymi technologiami.

Continue Reading

Technologia

Jak powstają nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych?

Published

on

Odzież i gadżety reklamowe z nadrukiem to coraz bardziej popularne rozwiązanie na zwiększenie świadomości marki. Niewiele osób jednak wie, w jaki sposób powstają koszulki, bluzy czy małe upominki z logo lub nazwą firmy. Drukarnie wykorzystują różne metody znakowania w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Proces nanoszenia wzoru jest zawsze inny, ale trwałość i jakość grafiki są na najwyższym poziomie. Dowiedz się, czym różnią się poszczególne metody nadruku i sprawdź, która z nich odpowiada Twoim wymaganiom. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Nowe sposoby tworzenia aplikacji

Published

on

Programiści każdego dnia muszą mierzyć się z wieloma poważnymi zadaniami. Ci, co działają jako wolni strzelcy, jak również Ci, którzy pracują dla takich firm, jak 10Clouds. Dlaczego? Ponieważ współczesna technologia stawia przed nimi wiele nowych wyzwań – m.in. w zakresie tworzenia aplikacji. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Optyczne czujniki ramkowe potrzebne od zaraz

Published

on

 

Zapewne ludzie nieraz zastanawiają się jak powstają proste i bardziej skomplikowane towary, jakie można spotkać w każdym sklepie. Odpowiedź na to pytanie wcale nie nasuwa się samoczynnie. Dawniej za wszystko odpowiadała praca ludzki rąk, bowiem nawet maszyny wykorzystywane do prowadzenia działalności produkcyjnej były w całości obsługiwane przez człowieka. Obecnie jednakże odchodzi to w niepamięć. Wszystko poprzez wszechobecną automatykę.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://lashplicity.com/miedzynarodowy-certyfikat-fsc/ https://4sch.pl https://cycnesa.org/z-milosci-do-jezdziectwa/