Connect with us

Motoryzacja

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych

Published

on

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych jest miejscem, którego żaden przedsiębiorca nie lubi. Mimo wszystko to bardzo potrzebne miejsce, które potrafi uratować życie nie jednej ciężarówki. Firmy przewozowe najczęściej posiadają własne sprawdzone serwisy, którym oddają własne samochody. Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych oferuje kompleksowe usługi w zakresie dbania o kondycję pojazdów czy wykonywania u nich przeglądów technicznych. Jednak to nie wszystko…

 

Truck Assistance, a serwis samochodów ciężarowych

 

Bardzo często usługa Truck Assistance jest połączona z serwisem samochodów ciężarowych. Jest to związane z synchronizacją dotyczącą ich usług. Na drodze były, są i będą zdarzać się wypadki. Niestety organizm człowieka nie jest nieomylny i popełnia błędy. Dołączając do tego wysłużone pojazdy ciężarowe i często niesprzyjające warunki atmosferyczne o usterki, stłuczki i wypadki nie trudno. W takim momencie często wiele pojazdów ciężarowych jest uziemionych. W wyniku tego wszystkie przewożone towary znajdują się na ich pace i czekają na transport. Powoduje to opóźnienia, za które często trzeba zapłacić dotkliwe kary.

 

W takim wypadku usługa Truck Assistance może być zbawieniem. W przypadku całkowitego uziemienia pojazdu najczęściej na miejsce zdarzenia przyjeżdża laweta, która zabiera uszkodzony pojazd do własnego serwisu samochodów ciężarowych. Tam na niego czekają już przeszkoleni mechanicy, których zadaniem jest jak najszybsze naprawienie samochodu i przywrócenie go na drogę. Taka synchronizacja usług uratowała już nie jedną firmę przed utratą nie jednego klienta.

 

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych – dodatkowe usługi

 

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych wykonuje dodatkowe usługi w postaci przeglądów technicznych pojazdów czy też naprawy drobnych usterek. To szeroki pakiet usług, który wykonywany jest przez sprawdzonych mechaników. Przykładem jest serwis pochodzący od Grupy DBK, który jest jednym z najlepszych serwisów pojazdów ciężarowych w kraju.

Continue Reading

Motoryzacja

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

W każdym większym mieście znajduje się bardzo wiele ośrodków szkoleniowych dla kierowców, a każdy z nich odznacza się odpowiednią renomą, dlatego zanim wybierzemy kurs na prawo jazdy Warszawa, sprawdźmy jaką opinię i renomę posiada szkoła jazdy. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak zostać kierowcą autobusu?

Published

on

Jak zostać kierowcą autobusu?

Szkoły nauki jazdy kojarzą się nam przede wszystkim z miejscami, w których możemy przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Rzeczywiście, kursy przygotowujące do tego właśnie egzaminu cieszą się największą popularnością. Okazuje się jednak, że ostatnie lata to wzrost zainteresowania jeszcze jedną kategorią. Mowa tu o egzaminach na prawo jazdy kat d, a więc tych, które pozwalają w przyszłości siąść za kierownicą autobusu miejskiego albo autokaru wyruszającego w trasy międzynarodowe. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dla kogo prawo jazdy kategorii C?

Published

on

Dla kogo prawo jazdy kategorii C?

Wśród uprawnień do prowadzenia pojazdami dwuśladowymi istnieje kurs na prawo jazdy kat C. Ten kurs uprawnia do prowadzenia samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, z wyłączeniem autobusów. Nie każdy jest powołany do prowadzenia ciężarówek bądź busów, jednak wiele osób decyduje się na kurs na prawo jazdy kat C, aby zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. (więcej…)

Continue Reading

Popularne