Connect with us

Motoryzacja

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych

Published

on

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych jest miejscem, którego żaden przedsiębiorca nie lubi. Mimo wszystko to bardzo potrzebne miejsce, które potrafi uratować życie nie jednej ciężarówki. Firmy przewozowe najczęściej posiadają własne sprawdzone serwisy, którym oddają własne samochody. Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych oferuje kompleksowe usługi w zakresie dbania o kondycję pojazdów czy wykonywania u nich przeglądów technicznych. Jednak to nie wszystko…

 

Truck Assistance, a serwis samochodów ciężarowych

 

Bardzo często usługa Truck Assistance jest połączona z serwisem samochodów ciężarowych. Jest to związane z synchronizacją dotyczącą ich usług. Na drodze były, są i będą zdarzać się wypadki. Niestety organizm człowieka nie jest nieomylny i popełnia błędy. Dołączając do tego wysłużone pojazdy ciężarowe i często niesprzyjające warunki atmosferyczne o usterki, stłuczki i wypadki nie trudno. W takim momencie często wiele pojazdów ciężarowych jest uziemionych. W wyniku tego wszystkie przewożone towary znajdują się na ich pace i czekają na transport. Powoduje to opóźnienia, za które często trzeba zapłacić dotkliwe kary.

 

W takim wypadku usługa Truck Assistance może być zbawieniem. W przypadku całkowitego uziemienia pojazdu najczęściej na miejsce zdarzenia przyjeżdża laweta, która zabiera uszkodzony pojazd do własnego serwisu samochodów ciężarowych. Tam na niego czekają już przeszkoleni mechanicy, których zadaniem jest jak najszybsze naprawienie samochodu i przywrócenie go na drogę. Taka synchronizacja usług uratowała już nie jedną firmę przed utratą nie jednego klienta.

 

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych – dodatkowe usługi

 

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych wykonuje dodatkowe usługi w postaci przeglądów technicznych pojazdów czy też naprawy drobnych usterek. To szeroki pakiet usług, który wykonywany jest przez sprawdzonych mechaników. Przykładem jest serwis pochodzący od Grupy DBK, który jest jednym z najlepszych serwisów pojazdów ciężarowych w kraju.

Continue Reading

Motoryzacja

Dzierżawa samochodów dostawczych typu kontenery

Published

on

Wynajem samochodów ciężarowych jest niezwykle popularną opcją, która stała się w Polsce bardzo pożądana. Coraz większa liczba osób szuka samochodów na wynajem, z pomocą których mogliby wykonywać swoje codzienne obowiązki przewozowe. Niezwykle bezpiecznymi i polecanymi pojazdami są tak zwane kontenery. Są one zbudowane z grubego materiału, który bardzo dobrze chroni przewożony materiał. Dlatego kontenery bardzo dobrze nadają się do przewozu wrażliwszych i bardziej wartościowych towarów. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Samochody ciężarowe i dostawcze – używane i poleasingowe modele

Published

on

Transport w branży TSL nie mógłby odbywać się bez samochodów ciężarowych. To one za pośrednictwem swojej mocy i pojemności są w stanie zarabiać na przedsiębiorców i współuczestniczyć w przekazywaniu różnorodnych towarów. Odbywa się to zarówno na arenie krajowej jak i zagranicznej. Aby firma TSL mogła prawidłowo funkcjonować powinna zaopatrzyć się w profesjonalne samochody ciężarowe i dostawcze. Używane i poleasingowe modele są najlepszym rozwiązaniem, które przynosi korzyść pod względem funkcjonalnym jak i finansowym. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

System telematyczny na miarę XXI wieku

Published

on

Firmy przewozowe bywają bardzo trudne do zarządzania. Kierownicy firm TSL stale muszą poszukiwać nowych dostawców i zleceń jednocześnie dbając o utrzymanie całej floty samochodów ciężarowych. Do tego dochodzą pracownicy i ich prośby/problemy. Dlatego czasem ciężko jest wykonać wszystko idealnie. System telematyczny może być nie lada wsparciem w zarządzaniu danego przedsiębiorstwa. Posiada on wiele zalet, o których warto dowiedzieć się więcej! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

.pl o.pl developer.com