Connect with us

Ciekawe

Miejsce idealne na ślub i wesele

Published

on

Dzień ślubu zaliczany jest do najważniejszych i najwspanialszych w życiu dorosłego człowieka. Zorganizowanie takiej imprezy nie musi być trudne – wiele osób odchodzi od hucznych przyjęć, na których bawi si ponad 200 gości. Bez względu na to, jak wiele osób będzie towarzyszyć nam podczas tego dnia warto wybrać odpowiednie miejsce do wspólnej celebracji. Jak dokonać wyboru?

Lokalizacja ma znaczenie

Zdecydowana większość par decyduje się na wybór lokalu blisko miejsca zaślubin. Jeśli ślub ma miejsce w kościele zazwyczaj więc jest to sala restauracyjna czy hotelowa położona w pobliżu miasta. Takie rozwiązanie jest wygodne dla samych gości, którzy nie muszą zastanawiać się, jak sprawnie dojechać z jednego miejsca na drugie.

Warto poszukać jednak miejsca z dala od miasta – decydując się na taki lokal zapewniony mamy spokój, ciszę, brak miejskiego gwaru. Obecnie wiele interesujących hoteli, takich jak windsorhotel.pl, usytuowanych jest wśród zieleni. To podwójny profit – piękna lokalizacja z pewnością podniesie rangę wydarzenia, a sami goście będą mogli w każdej chwili wyjść z Sali i rozkoszować się bliskością natury w ogrodzie czy na obszernych tarasach. Zaletą organizacji wesela w hotelu jest także to, że możliwe jest wykupienie noclegów gościom przybywającym z daleka.

Menu dla każdego

Po wyborze odpowiedniej Sali weselnej przychodzi czas na wybór weselnego menu. Z tym wiele par ma problem, gdyż muszą zaspokoić gusta różnorodnych gości, w tych także tych posiadających konkretne wskazania żywieniowe. Na szczęście doświadczeni kucharze zaproponują nam kilka menu do wyboru, w których znajdziemy klasyczne polskie dania, jak i kuchnię typu fusion. Swoim gościom warto zaproponować również słodkie przekąski – poza klasycznym tortem para młoda może zadecydować o wykorzystaniu słodkiego kącika, czyli specjalnego stołu wyłącznie ze słodkimi przysmakami. Takie kąciki zaproponują nam wyspecjalizowane firmy.

 

Ciekawe

Pierogi z Krakowa – dlaczego warto ich spróbować?

Published

on

Pierogi z Krakowa to niezapomniany smak, który pozostaje w podniebieniu na długo. Chcąc codziennie smakować posiłki, które tak wyjątkowo mogą odmienić dzień, koniecznie trzeba spróbować przepisów na pierogi z Krakowa. Można to zrobić na miejscu lub zamówić pierogi z dostawą do domu, w formie pojedynczego zlecenia lub codziennego cateringu. Do dyspozycji są zarówno pierogi na słono, które cechują się niezwykłymi połączeniami smakowymi, jak i pierogi na słodko, które wypełnione farszem owocowym przenoszą smakoszy do letnich miesięcy, nawet w samym środku zimy. Dlaczego warto zamówić pierogi z Krakowa? Który przepis okaże się tym najbardziej trafiony na obiad, randkę w domu, imieniny Babci czy piżama party z przyjaciółmi? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Wysokiej jakości usługi budowlane w Opolu

Published

on

Dobra ekipa budowlana jest na wagę złota. Obecnie poszukiwani są fachowcy, którzy wykonują swoje obowiązki terminowo i rzetelnie. Czy w Opolu można znaleźć dobrą firmę budowlaną? Gdzie można ją znaleźć?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne