Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – jakość, która zaskakuje

Każdy przedsiębiorca szukający wyposażenia, które będzie zdobić zewnętrzną strefę lokalu, powinien zacząć przegląd mebli od modeli z technorattanu. Luksusowe meble ogrodowe zbudowane z trwałego i ekologicznego tworzywa efektownie się prezentują, a równocześnie są niezwykle lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że niezabezpieczone i niezaimpregnowane zestawy z technorattanu wysokiej jakości mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Nie tylko klasyczne stoły i krzesła

Oferta mebli ogrodowych dedykowanych branży HoReCa jest niezwykle szeroka. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno eleganckie, klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, jak i awangardowe, zabudowane huśtawki, tapicerowane komplety wypoczynkowe, które estetyką i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym sofom oraz luksusowe, regulowane leżanki.

Nie czekaj do wiosny

Wbrew pozorom, zakup ekskluzywnych mebli ogrodowych nie musi generować olbrzymich kosztów. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę, warto zamówić meble ogrodowe w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie teraz producenci wyprzedają swoje kolekcje, aby zrobić w magazynach miejsce na produkty z następnego katalogu.

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe industrialne – niebanalny sposób na aranżację

Published

on

Stworzenie w ogrodzie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze  niż myślimy. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom możliwe jest wykreowanie strefy, w której odpoczywać będą wszyscy domownicy. Meble ogrodowe industrialne to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli cieszyć się niebanalną strefą wypoczynkową.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zakup pierwszego drzewka bonsai

Published

on

Drzewka bonsai to rośliny, które można trzymać zarówno w domu, jak i na dworze. Wszystko zależy od wybranego gatunku drzewa. Jednak trzeba podkreślić, że jest to roślina, która potrzebuje specyficznej opieki i nie każdy temu podoła. W tym artykule powiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie drzewka bonsai.
(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

USG dopplerowskie do oceny stanu naczyń krwionośnych

Published

on

USG dopplerowskie to niezwykle przydatne i nieinwazyjne badanie, służące do diagnozowania różnych schorzeń naczyniowych. W czasie badania lekarz może dokładnie zaobserwować, jak wygląda przepływ krwi przez żyły i tętnice oraz narządy. Ultrasonografia dopplerowska podobnie jak tradycyjne USG wykorzystuje w działaniu ultradźwięki, a dodatkowo efekt Dopplera. Oznacza to, że ultradźwięki emitowane przez głowice odbijają się od krwinek w ciele człowieka i wracają, wydając dźwięki różniące się między sobą w zależności od tego, jak daleko zdążyły przemieścić się krwinki. Dzięki temu możliwe jest określenie prędkości oraz kierunku przepływu krwi. W jakich sytuacjach badanie jest przydatne? Pomaga przy wykrywaniu oraz różnicowaniu zmian nowotworowych, w ocenie ukrwienia narządów po przeszczepach, w diagnostyce niepłodności, w wykrywaniu patologii ciąży oraz w mapowaniu sieci naczyń krwionośnych przed zabiegami. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

Meble kuchenne jasne Kuchnie otwarte na salon https://myvatn.org