Connect with us

Biznes

Logo firmy na palecie – sposób na reklamę firmy

Published

on

Im więcej zastosowanych narzędzi reklamowych, tym lepiej rozpoznawalna firma. Na efektywność sprzedaży ma wpływ wiele czynników, ale kluczem do sukcesu jest reklama. Logo firmy na palecie to jeden z prostych sposobów na reklamę firmy.

Paleta – powszechna platforma do składowania towarów

Palety są najczęściej wykorzystywanymi platformami do składowania oraz transportu różnego rodzaju towarów. W prosty sposób można je przenosić w magazynie lub do załadunku, dalszego transportu krajowego czy międzynarodowego.

Bardzo przydatne są również nadstawki paletowe, umieszczane na paletach zabezpieczając dodatkowo towar. Są kompatybilne ze standardowymi paletami, nie zsuwają się z nich, utrzymując towar w jednej pozycji. Są niezwykle funkcjonalne, o modułowej konstrukcji, więc w prosty sposób tworzy się stabilne skrzynie o gabarytach aktualnie potrzebnych do transportu określonego towaru. Ich montaż i demontaż jest bardzo łatwy i szybki. Nadstawki po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, co ma wpływ na obniżenie kosztów transportu powrotnego.

Dostępne są nadstawki paletowe drewniane, metalowe lub plastikowe. Ich dobór wiąże się zwykle z rodzajem przechowywanych czy przewożonych towarów.

Logo firmy na palecie – szerszy zasięg reklamy

Nadstawki paletowe drewniane można wykorzystać również do reklamy swojej firmy. Zamieszczając na nich logo firmy, jej motto czy też inne hasło reklamowe zwiększamy zasięg reklamy usług czy produktów danej firmy, docierając tym samym do wielu potencjalnych klientów.

Na rynku dostępne są różnego typu drewniane nadstawki paletowe, które można wykorzystywać do transportu wiele przeróżnych produktów. Są niezwykle funkcjonalne o szerokim zastosowaniu, więc będą stanowiły świetne narzędzie reklamowe, zwiększające rozpoznawalność danej marki.

Zazwyczaj zarówno drewniane palety jak i nadstawki do nich wykonane są z desek, których wilgotność nie przekracza 20% i spełniają fitosanitarne normy umozliwiające ich wykorzystywanie na całym świecie. Zastosowanie reklamy na tego typu drewnianych nadstawkach do palet pozwala na budowanie marki również na rynku międzynarodowym.

Logo także na pokrywach

Pokrywy do podstawek używa się nie tylko do przykrywania towaru, ale także do oddzielenia jego poszczególnych poziomów. Stanowią więc idealne miejsca na dodatkową reklamę firmy.

Continue Reading

Biznes

Zdjęcia na szkle – sposób na oryginalne mieszkanie

Published

on

Dekory szklane to ciekawy i innowacyjny pomysł na zastąpienie tradycyjnych kafelek i paneli w swoim mieszkaniu. Dostajesz możliwość zamontowania dowolnej grafiki na dowolnej wybranej powierzchni. Łatwy montaż i pełna kontrola wymiarów szklanego panela daje Ci dużą swobodę w aranżacji swojego wnętrza. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i twojej inwencji twórczej.

Panele szklane w ofercie Axitech

Nasze panele szklane to gwarancja najlepszej jakości materiałów i najwyższej klasy wykonania. Hartowane szkło zapewnia ochronę przed różnymi szkodliwymi czynnikami. Panele są żaroodporne, niewrażliwe na wilgoć, odporne na rozbicie czy inne uszkodzenia a dzięki zastosowaniu specjalnego laminatu praktycznie nie da się ich zarysować. Każdy panel jest odpowiednio przycinany na odpowiedni rozmiar, pozwalając na wygodne dopasowanie go do rozkładu mieszkania. Nasze panele szklane i obrazy można montować w kuchniach, łazienkach, pokojach, pomieszczeniach biurowych, sklepowych i reprezentacyjnych. Mogą pasować wszędzie i sprawdzą się jako dodatek do każdego stylu mieszkania.

Zdjęcia na szkle na zamówienie 

Firma Axitech oferuję Ci możliwość wydruku dowolnego zdjęcia na szkle. Za pomocą nowoczesnej drukarki UV, która nanosi jakikolwiek obraz, zdjęcie czy wzór na powierzchnię szkła, otrzymujesz wyjątkową ozdobę o dowolnym kształcie i rozmiarze. Daje to możliwość uchwycenia dowolnego zdjęcia w formę, która przetrwa lata i nie zostanie uszkodzona. Jakość nadruku jest na tyle dobra, że nie blaknie z czasem, zapewniając ostrość i głębię kolorów na długie lata. Obrazy drukowane na szkle to doskonała i oryginalna alternatywa dla płóciennych obrazów i malunków na ścianach. Dodatkowo podświetlona diodami LED panorama na ścianie zrobi ogromne wrażenie na każdym Twoim gościu. Proponowana cena druku na szkle jest niebywale atrakcyjna dla najwyższych jakościowo oferowanych produktów. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – służymy pomocą i radą na każdym etapie zakupu naszych dekorów szklanych.

 

Continue Reading

Biznes

Praca za granicą – jak się do niej przygotować?

Published

on

Zarobki to nadal jeden z głównych powodów emigracji Polaków do innych krajów Europy czy na inne kontynenty. Często okazuje się, że zagraniczne korporacje oferują znacznie lepsze warunki pracy niż w Polsce – wiąże się nie tylko z wyższa pensją, ale również możliwością stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwa w kursach, szkoleniach. Jak przygotować się do pracy za granica? O czym koniecznie musimy pamiętać?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Fotobudka na wesele – czy warto?

Published

on

Fotobudka, czyli urządzenie do automatycznego wykonywania serii fotografii, przeżywa obecnie swoje złote czasy. To ulubiona atrakcja gości na weselach, urodzinach, imprezach firmowych i wszelkiego rodzaju eventach. Zapewnia świetną zabawę i pozwala na długo zachować świetne wspomnienia.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

http://rosequarterdevelopment.org/samodzielny-wyjazd-na-oboz-narciarski/ https://benkanejohns.com/jazda-konna-swietny-sposob-na-budowanie-kondycji/ https://thenaacotruck.com