Connect with us

Motoryzacja

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Published

on

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Wiele osób ni potrafi sobie wyobrazić funkcjonowania bez posiadania prawa jazdy. Prowadzenie auta to ogromna samodzielność. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest zdobycie prawa jazdy. A do tego potrzebne jest ukończenie kursu i zdanie egzaminu.

Jeśli interesuje Cię kurs na prawo jazdy kat. B w Warszawie, postaw na ten organizowany przez Automobilklub Polski.

Szkoła posiada duże doświadczenie w organizowaniu kursów na prawo jazdy. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów, dla których uczenie innych prowadzenia samochodu to nie tylko praca, ale również prawdziwa pasja. Dlatego szkoła może pochwalić się naprawdę dobrą zdawalnością.

Szkoła dysponuje dużą flotą pojazdów, które utrzymane są w doskonałym stanie technicznym. Każdy samochód przechodzi wymagane polskim prawem przeglądy. Instruktorzy z kolei charakteryzują się profesjonalnym, a jednocześnie przyjaznym podejściem do klientów. Każdy kursant może być pewni, że w tej szkole naprawdę nauczy się jeździć.

Motoryzacja

Dzierżawa samochodów dostawczych typu kontenery

Published

on

Wynajem samochodów ciężarowych jest niezwykle popularną opcją, która stała się w Polsce bardzo pożądana. Coraz większa liczba osób szuka samochodów na wynajem, z pomocą których mogliby wykonywać swoje codzienne obowiązki przewozowe. Niezwykle bezpiecznymi i polecanymi pojazdami są tak zwane kontenery. Są one zbudowane z grubego materiału, który bardzo dobrze chroni przewożony materiał. Dlatego kontenery bardzo dobrze nadają się do przewozu wrażliwszych i bardziej wartościowych towarów. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Samochody ciężarowe i dostawcze – używane i poleasingowe modele

Published

on

Transport w branży TSL nie mógłby odbywać się bez samochodów ciężarowych. To one za pośrednictwem swojej mocy i pojemności są w stanie zarabiać na przedsiębiorców i współuczestniczyć w przekazywaniu różnorodnych towarów. Odbywa się to zarówno na arenie krajowej jak i zagranicznej. Aby firma TSL mogła prawidłowo funkcjonować powinna zaopatrzyć się w profesjonalne samochody ciężarowe i dostawcze. Używane i poleasingowe modele są najlepszym rozwiązaniem, które przynosi korzyść pod względem funkcjonalnym jak i finansowym. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

System telematyczny na miarę XXI wieku

Published

on

Firmy przewozowe bywają bardzo trudne do zarządzania. Kierownicy firm TSL stale muszą poszukiwać nowych dostawców i zleceń jednocześnie dbając o utrzymanie całej floty samochodów ciężarowych. Do tego dochodzą pracownicy i ich prośby/problemy. Dlatego czasem ciężko jest wykonać wszystko idealnie. System telematyczny może być nie lada wsparciem w zarządzaniu danego przedsiębiorstwa. Posiada on wiele zalet, o których warto dowiedzieć się więcej! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://carnivorous-plants.pl/szkolenie-na-audytora-wewnetrznego/ http://ultimate-demi.org/jazda-konna-sport-idealny-dla-kazdego/ https://marysoutherlanc.com/bryczesy-do-jazdy-konnej/