Connect with us

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto zdecydować się na USG 3D?

Published

on

Kiedy warto zdecydować się na USG 3D?

USG 3D nie zalicza się do tych badań, których wykonanie w trakcie ciąży jest obowiązkowe. Jest jednak cennym wsparciem dla lekarza dającym mu wgląd w stan płodu, nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na jego wykonanie. Kiedy najlepiej to zrobić i czego się spodziewać?

Badanie USG 3D jest nieinwazyjne. Może być wykonane w każdym okresie ciąży, nic też nie stoi na przeszkodzie temu, aby powtórzyć je kilka razy. Mówiąc o wskazaniach do niego najczęściej wspomina się o ciąży, w czasie której przyszła mama ma już więcej niż trzydzieści pięć lat. Często zwraca się jednak uwagę również na korzyści, jakie daje monitorowanie w ten sposób ciąży bliźniaczej. Badanie wskazane jest także wtedy, gdy ciężarna zmaga się z dużym nadciśnieniem tętniczym albo z cukrzycą, a tym samym powinna być szczególnie starannie obserwowana w okresie, w którym oczekuje przyjścia na świat dziecka. Samo badanie można przeprowadzić bez wcześniejszego przygotowywania się do niego. Przeważnie nie jest ono też badaniem czasochłonnym. Jego wykonanie zajmuje około 20 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na medfemina.pl.

Zdrowie i Uroda

Zniszczone włosy – po czym je rozpoznać i jak je zregenerować?

Published

on

Nieodpowiednia pielęgnacja, a może styl życia i zła dieta? Istnieje mnóstwo przyczyn, które wpływają na pogorszenie stanu naszych włosów, a tym samym powodują, że nie czujemy się z nimi dobrze. Jesteś tu, a więc chcesz zacząć świadomie o nie dbać i uzyskać piękne, mocne i lśniące włosy. Prawda? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co świadczy o złym stanie Twoich włosów, a także, w jaki sposób je zregenerować.  (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycjonalnymi metodami

Published

on

Wszystkie tradycyjne metody depilacji jak żyletki, depilatory czy pianki do golenia są bardzo często wybierane przez dużą część społeczeństwa. Jednak niestety są one rozwiązaniem problemy tylko na chwilę – dosłownie wiele osób na drugi/trzeci dzień po goleniu musi znowu po nie sięgać i depilować swoją skórę narażając się na zacięcia i podrażnienia. Depilacja laserowa jest alternatywą, która sprawi, że już nigdy nie będzie trzeba usuwać owłosienia z danej części ciała. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Published

on

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Endokrynolog jest jednym z tych lekarzy, którego szybka reakcja może przyczynić się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również życia pacjenta. Nie każdy wie jednak, kiedy wizyta u niego staje się koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://xann.pl/sitemap gosciniecmurckowski.pl totest.pl