Connect with us

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto zdecydować się na labioplastykę?

Published

on

Kiedy warto zdecydować się na labioplastykę?

Labioplastyka określana też mianem plastyki warg sromowych jest zabiegiem, który może doprowadzić zarówno do zmiany ich wielkości, jak i kształtu. Nie należy do zabiegów skomplikowanych, a ponieważ kobiety decydują się na niego z wielu powodów, plastyka warg sromowych jest zaliczana do najpopularniejszych usług z zakresu ginekologii estetycznej.

Najczęstszym wskazaniem do zabiegu są trudności w codziennym życiu, jakie generują zbyt duże wargi sromowe. Niekiedy można jeszcze usłyszeć, że jest to przede wszystkim defekt kosmetyczny. Jest to jednak duże uproszczenie, bo otarcia i rany, jakie często pojawiają się na powiększonych wargach sromowych to realne zagrożenie dla kobiecego zdrowia. Przerośnięte wargi sromowe stają się także źródłem częstszych infekcji intymnych, a sama ich obecność może wpływać negatywnie na poczucie własnej wartości u kobiety. Zabieg jest polecany zarówno tym kobietom, które mają powiększone wargi sromowe od urodzenia, jak i tym, u których problem ten pojawił się w konsekwencji ciężkiego porodu.

Jeżeli jesteś zainteresowana, to zapoznaj się z naszą ofertą – plastyka warg sromowych.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zniszczone włosy – po czym je rozpoznać i jak je zregenerować?

Published

on

Nieodpowiednia pielęgnacja, a może styl życia i zła dieta? Istnieje mnóstwo przyczyn, które wpływają na pogorszenie stanu naszych włosów, a tym samym powodują, że nie czujemy się z nimi dobrze. Jesteś tu, a więc chcesz zacząć świadomie o nie dbać i uzyskać piękne, mocne i lśniące włosy. Prawda? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co świadczy o złym stanie Twoich włosów, a także, w jaki sposób je zregenerować.  (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycjonalnymi metodami

Published

on

Wszystkie tradycyjne metody depilacji jak żyletki, depilatory czy pianki do golenia są bardzo często wybierane przez dużą część społeczeństwa. Jednak niestety są one rozwiązaniem problemy tylko na chwilę – dosłownie wiele osób na drugi/trzeci dzień po goleniu musi znowu po nie sięgać i depilować swoją skórę narażając się na zacięcia i podrażnienia. Depilacja laserowa jest alternatywą, która sprawi, że już nigdy nie będzie trzeba usuwać owłosienia z danej części ciała. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Published

on

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Endokrynolog jest jednym z tych lekarzy, którego szybka reakcja może przyczynić się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również życia pacjenta. Nie każdy wie jednak, kiedy wizyta u niego staje się koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://xann.pl/sitemap https://powloki.com.pl/utrata-prawa-jazdy-kiedy-policja-ma-prawo-odebrac-dokument/ https://codilab.pl/technorattanowe-lozka-ogrodowe-gwarancja-wygody/