Connect with us

Zdrowie i Uroda

Jaką brodę wybrać?

Published

on

Jaką brodę wybrać?

Wciąż idziemy z duchem czasu, podążamy za modą, także w kwestii stylizacji włosów oraz brody i wąsów. Zastanówmy się jaką brodę wybrać, aby być na czasie. Jednemu mężczyźnie pasuje krótka broda inny najlepiej będzie czuł się z brodą długą.

Nie zależnie od tego jaką brodę wybierzemy, najważniejsze aby barber w Bytomiu był profesjonalistą i właściwie zadbał o naszą stylizację. Tutaj możemy wyróżnić rodzaje okrągłości na buzi i w tej kwestii warto zapytać się profesjonalnego barbera jaka broda do danego kształtu buzi pasuje. Jeżeli do odpowiedniego kształtu brody podejdziemy bez odpowiedniej wiedzy, efekt będzie zupełnie odwrotny i zamiast uzyskać modną stylizację, będziemy mieć zarost w ogóle nie pasujący do naszej osoby. Wybierając salon fryzjerski, gdzie przyjmuje barber w Bytomiu, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Dlatego zanim zdecydujemy o wyglądzie i pełnym kształcie naszej brody, powinniśmy zasięgnąć porady u specjalisty. Właściwa pielęgnacja brody także jest istotna i tutaj także pomoże nam barber w Bytomiu

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zniszczone włosy – po czym je rozpoznać i jak je zregenerować?

Published

on

Nieodpowiednia pielęgnacja, a może styl życia i zła dieta? Istnieje mnóstwo przyczyn, które wpływają na pogorszenie stanu naszych włosów, a tym samym powodują, że nie czujemy się z nimi dobrze. Jesteś tu, a więc chcesz zacząć świadomie o nie dbać i uzyskać piękne, mocne i lśniące włosy. Prawda? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co świadczy o złym stanie Twoich włosów, a także, w jaki sposób je zregenerować.  (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycjonalnymi metodami

Published

on

Wszystkie tradycyjne metody depilacji jak żyletki, depilatory czy pianki do golenia są bardzo często wybierane przez dużą część społeczeństwa. Jednak niestety są one rozwiązaniem problemy tylko na chwilę – dosłownie wiele osób na drugi/trzeci dzień po goleniu musi znowu po nie sięgać i depilować swoją skórę narażając się na zacięcia i podrażnienia. Depilacja laserowa jest alternatywą, która sprawi, że już nigdy nie będzie trzeba usuwać owłosienia z danej części ciała. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Published

on

Kiedy warto się wybrać do endokrynologa?

Endokrynolog jest jednym z tych lekarzy, którego szybka reakcja może przyczynić się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również życia pacjenta. Nie każdy wie jednak, kiedy wizyta u niego staje się koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Popularne

sigmasystem.pl https://notodo.pl/tags/letter/k https://xann.pl/sitemap