Connect with us

Zdrowie i Uroda

Histerektomia laparoskopowa

Published

on

Histerektomia laparoskopowa

Histerektomia to zabieg, który polega na wycięciu macicy. Istnieje szereg wskazań do wykonania tego typu zabiegu, wśród których najczęściej wymienia się schorzenia takie jak rak endometrium czy trzonu macicy. Wskazaniem do zabiegu z przyczyn nieonkologicznych jest zazwyczaj występowanie licznych lub bardzo dużych mięśniaków, których usunięcie nie jest możliwe na drodze wyłuszczania lub powodują one bardzo obfite krwawienia miesiączkowe odbijające się na poważnie na zdrowiu pacjentki.

Usuwanie macicy przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym na drodze chirurgii klasycznej lub metodami małoinwazyjnymi takimi jak technika laparoskopowa. Wykorzystanie metod małoinwazyjnych niesie szereg korzyści, wśród których najczęściej wymienia się mniejszy uraz chirurgiczny, brak szpecącej blizny, mniejsze dolegliwości bólowe, minimalizację ryzyka wystąpienia powikłań oraz szybszy okres rekonwalescencji i powrót do codziennych aktywności.

Oferta szpitala Medfemina

Szpital Medemina we Wrocławiu to prywatna placówka, która specjalizuje się w takich zabiegach jak usuwanie macicy, usuwanie endometriozy, mięśniaków macicy, torbieli, operacjach nietrzymania moczu, oraz pozostałym zakresie operacji ginekologicznych. Sprawdź naszą ofertę na szpital.medfemina.pl.

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Najlepsze piżamy damskie na lato – czyli jakie?

Published

on

Lato i wiosna to czas, w którym grube flanelowe piżamy należy odłożyć na bok, by zastąpić je czymś lżejszym, delikatniejszym i swobodniejszym. Od letniego stroju do spania oczekuje się bardzo dobrej wentylacji i przepuszczalności powietrza. A które piżamy damskie zdołają sprostać tym wymaganiom, jednocześnie nie odbierając paniom ich wdzieku?
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Okulary i oprawki okularowe damskie i męskie w PiekneOksy.pl. Unikalny design, który podkreśli styl niezależnie od wieku

Published

on

Dobrze dobrane okulary mogą zmienić diametralnie wygląd kobiety lub mężczyzny. Obecnie na rynku jest tak duży wybór, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep internetowy PiekneOksy.pl stworzył własną, unikatową linię okularów – LUKSY, LuDivine oraz DrOKSY. Interesują Cię ekskluzywne, eleganckie czy awangardowe kształty? Sprawdź naszą ofertę damskich i męskich oprawek inspirowane najnowszymi trendami. Oferujemy doskonałe okulary w świetnych cenach. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://zaradnakobieta.pl/jak-szybko-ubezpieczyc-samochod-1667584343 https://wtrawiepiszczy.com.pl https://pssz.pl