Connect with us

Zdrowie i Uroda

Histerektomia laparoskopowa

Published

on

Histerektomia laparoskopowa

Histerektomia to zabieg, który polega na wycięciu macicy. Istnieje szereg wskazań do wykonania tego typu zabiegu, wśród których najczęściej wymienia się schorzenia takie jak rak endometrium czy trzonu macicy. Wskazaniem do zabiegu z przyczyn nieonkologicznych jest zazwyczaj występowanie licznych lub bardzo dużych mięśniaków, których usunięcie nie jest możliwe na drodze wyłuszczania lub powodują one bardzo obfite krwawienia miesiączkowe odbijające się na poważnie na zdrowiu pacjentki.

Usuwanie macicy przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym na drodze chirurgii klasycznej lub metodami małoinwazyjnymi takimi jak technika laparoskopowa. Wykorzystanie metod małoinwazyjnych niesie szereg korzyści, wśród których najczęściej wymienia się mniejszy uraz chirurgiczny, brak szpecącej blizny, mniejsze dolegliwości bólowe, minimalizację ryzyka wystąpienia powikłań oraz szybszy okres rekonwalescencji i powrót do codziennych aktywności.

Oferta szpitala Medfemina

Szpital Medemina we Wrocławiu to prywatna placówka, która specjalizuje się w takich zabiegach jak usuwanie macicy, usuwanie endometriozy, mięśniaków macicy, torbieli, operacjach nietrzymania moczu, oraz pozostałym zakresie operacji ginekologicznych. Sprawdź naszą ofertę na szpital.medfemina.pl.

Zdrowie i Uroda

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Published

on

Niezbędne elementy przy wyborze ośrodka szkoleniowego

Ubezpieczenia NNW: Składnik każdego przepisu na spokojne życie

Kucharze twierdzą, że każde danie potrzebuje idealnych składników, aby osiągnąć mistrzostwo smaku. W życiu, idealnym składnikiem, który nadaje wszystkiemu odpowiedni smak, jest ubezpieczenie NNW.

Sól codzienności

Tak jak sól podkreśla smak każdego dania, tak ubezpieczenie NNW podkreśla nasze poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Bez niego wszystko może wydawać się mdłe i niekompletne.

Ochrona w postaci przyprawy

W kuchni jedna przyprawa może odmienić całe danie. Podobnie w życiu, jedno ubezpieczenie NNW może dać nam pewność i ochronę przed niespodziewanymi problemami.

Spróbuj przepisu na pewne jutro

Jeśli szukasz idealnego składnika do swojego życiowego przepisu, odwiedź ubezpieczenie NNW na beesafe.pl. Niech Twoje życie zyska smak pewności.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mezoterapia kwasem hialuronowym – sposób na odmłodzenie

Published

on

Mezoterapia kwasem hialuronowym to dobry sposób na jego uzupełnienie i dodanie skórze młodzieńczego blasku. Poznaj szczegóły zabiegu.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Odmładzanie laserowe – jak działa na skórę twarzy?

Published

on

Jeśli skóra nie jest w stanie efektywnie się regenerować, trzeba jej w tym pomóc. Sprawdź, jak odmładzają lasery, dzięki pobudzeniu syntezy kolagenu.

(więcej…)

Continue Reading

Popularne