Connect with us

Ciekawe

Fotobudka, czyli najlepsza atrakcja na Twoją imprezę

Published

on

Współczesne imprezy towarzyskie i masowe rządzą się swoimi prawami – goście oczekują naprawdę świetnej zabawy i różnych atrakcji, dzięki którym taka impreza na długo zapadnie w ich pamięć. Dla organizatorów nie jest to zatem łatwe zadanie – czym rozbawić gości, aby nie uznali, że na imprezie było nudno? Jest sporo możliwości, jedną z nich jest wynajęcie fotobudki.

Fotobudka na imprezę

Fotobudka stała się popularna już kilka lat temu i od tego czasu praktycznie każda impreza ślubna czy event firmowy nie może się bez niej obejść. Z wypożyczeniem fotobudki nie ma najmniejszych problemów, ceny są przystępne i tak naprawdę każda impreza może być dzięki niej uświetniona. Dzisiaj fotobudka to stały element przyjęć weselnych, ale też coraz częściej jest zamawiana na przykład na 18-stki, studniówki czy huczne urodziny albo jakieś jubileusze. Dlaczego ludzie tak bardzo polubili fotobudki? Bo zapewniają one im doskonałą zabawę, a poza tym pozwalają na wykonanie pamiątkowych zdjęć, które od razu można ze sobą zabrać. Współcześni ludzie bardzo przyzwyczajeni są do robienia zdjęć praktycznie w każdym momencie swojego życia, w końcu każdy ma przy sobie telefon z aparatem, jednak zdjęcia zwykle pozostają w formie elektronicznej. W przypadku fotobudki można do ręki dostać wydruk zdjęcia – papierowe zdjęcia to zupełnie inna jakość.

Fotobudka cena wynajmu na imprezę

To właśnie możliwość otrzymania zabawnych wydrukowanych zdjęć z konkretnej imprezy tak bardzo podoba się ludziom. To dla nich prawdziwa namacalna pamiątka, dlatego też do fotobudek na naprawdę hucznych imprezach po prostu ustawiają się kolejki. Warto zatem przemyśleć wcześniej, na jak długo chce się fotobudkę wynająć. W przypadku sporej liczby gości na imprezie, szczególnie jeżeli będą to ludzie młodzi i skorzy do zabawy, dwie lub trzy godziny to może być po prostu zbyt mało. Zwykle cena wynajmu fotobudki na dwie lub trzy godziny nie przekracza 1000 zł. To zatem nie jest duża kwota biorąc pod uwagę na przykład ogólne wydatki na zorganizowanie wesela czy przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Fotobudkę wynajmuje się na co najmniej dwie godziny, natomiast na szczęście wynajem ten można przedłużyć. Każda kolejna rozpoczęta godzina, w której fotobudka pracuje, to jakaś konkretna, ustalona wcześniej kwota. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena – Smove.

Fotobudka cena wydruku zdjęć

Co zawiera cena wynajmu fotobudki? Czy za wydruk zdjęć każdy gość musi płacić osobno? Oczywiście nie! Cena wynajmu zawiera również wydruki zdjęć, a zatem goście robić sobie zdjęcia bez skrępowania, a następnie drukować sobie swoje kopie i zabrać ze sobą. Wspaniała pamiątka świetnej zabawy z przyjaciółmi zostanie zawsze z nimi. Co więcej, w ramach wynajmu fotobudki osoba zamawiająca otrzyma również pliki elektroniczne wszystkich zdjęć. To zatem doskonały pomysł na przykład dla par młodych, które dzięki fotobudce będą miały wspaniałą pamiątkę z własnego wesela, ze zdjęciami swoich świetnie bawiących się w fotobudce przyjaciół i rodziny.

Ciekawe

Na kanapie pod palmami

Published

on

Palmy należą do roślin, które bardzo mocno kojarzą się z tropikalnymi wakacjami. Myśląc o palmach, wyobraźnia przenosi nas na słoneczne wyspy, bezkresne plaże i budzi skojarzenia z wypoczynkiem. A gdyby tak tropikalny kącik z palmami w roli głównej urządzić we własnym domu?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Published

on

Szczególne wymogi wobec bramy do hali sportowej

Bramy przemysłowe to szeroka grupa rozwiązań. W jej skład wchodzą zarówno modele pojawiające się w centrach handlowych, jak i te, z którymi mamy do czynienia w halach magazynowych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak stworzyć jadalnię, która będzie funkcjonalna i estetyczna? Sprawdź nasze propozycje

Published

on

Nowoczesne wnętrza pełne inspiracji zalewają Internet. Ludzie chętnie dzielą się metamorfozami i przeprowadzanymi remontami w swoich domach. Czerpią pomysłu z popularnych programów remontowych, znanych blogerów czy artykułów. Dzisiaj i my zajmiemy się propozycjami aranżacji pomieszczenia, jaką jest jadalnia. Dla wielu pełni bardzo ważną funkcję w domu. To tutaj odbywają się imprezy rodzinne. Z racji tego dekoracje powinny być ograniczone do minimum. A co z krzesłami i stołami? W tym przypadku warto postawić na harmonię, ponieważ są to dwa najważniejsze elementy w jadalni.  (więcej…)

Continue Reading

Popularne