Connect with us

Biznes

Enova- wsparcie dla księgowości

Published

on

Decydując się na ERP enova- firma zyskuje kompletny, elastyczny, a przy tym zautomatyzowany system wsparcia. Jego wykorzystanie usprawnia pracę wielu poziomów finansów działalności. Program enova wykazuje swoją przydatność nie tylko dla dyrektorów finansowych, ale również analityków i księgowych.

Przydatne funkcje

Program e enova ułatwia prowadzenie uproszczonej księgowości, realizowanej w ramach Księgi Podatkowej. Z kolei Księga Handlowa umożliwia pełny nadzór nad finansami firmy, realizowany dzięki praktycznemu planowi kont. Program księgowy enova pozwala również na prowadzenie dokładnej Księgi inwentarzowej, związanej z ewidencją majątku firmy. Jest ona powiązana z pełnym dostępem do tworzonych raportów i opracowań.

W oparciu o system erp enova można w znacznym stopniu usystematyzować dotychczas prowadzoną windykację firmy. Pozwala to na zwiększenie skuteczności kontroli należności, wpływających od kontrahentów.

Tworzenie raportów i wskaźników, mierzących ważne dla firmy parametry, również zyskuje wsparcie w programie e enova. Dzieje się to za sprawą Business Intelligence (banner BI), pozwalającego na opracowanie niezbędnego zestawu danych. Okazuje się to niezwykle przydatne podczas podejmowania kluczowych decyzji biznesowych, związanych z dalszym rozwojem firmy.

Dalsze wsparcie

Z myślą o dostępie do przydatnych w księgowości danych, stworzono więcej funkcjonalności, jakie zapewnia program księgowy enova. Trudno nie wspomnieć bowiem o Webservices, Workflow oraz Pulpicie Klienta Biura Rachunkowego.

Webservices zapewniają zatem pełny dostęp do aktualnych danych na temat stanu konta, bez potrzeby oddzielnego logowania się do właściwego systemu bankowości elektronicznej. Z kolei Workflow umożliwia zautomatyzowanie realizowanych procesów księgowych, w połączeniu z podstawowymi czynnościami operatorów. Natomiast Pulpit Klienta Biura Rachunkowego jest platformą zapewniającą elektroniczną komunikację łączącą Biuro Rachunkowe z jego poszczególnymi Klientami.

Program księgowy ERP enova jest częścią kompleksowego sytemu, pozwalającego na dowolne zestawiane wybranych modułów, usprawniających funkcjonowanie firmy. Można w ten sposób uzyskać elastyczne rozwiązania, zgodne z danym profilem działalności. Struktura może być również poszerzana o kolejne, przydatne na danym etapie funkcje.

Continue Reading

Biznes

Zdjęcia na szkle – sposób na oryginalne mieszkanie

Published

on

Dekory szklane to ciekawy i innowacyjny pomysł na zastąpienie tradycyjnych kafelek i paneli w swoim mieszkaniu. Dostajesz możliwość zamontowania dowolnej grafiki na dowolnej wybranej powierzchni. Łatwy montaż i pełna kontrola wymiarów szklanego panela daje Ci dużą swobodę w aranżacji swojego wnętrza. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i twojej inwencji twórczej.

Panele szklane w ofercie Axitech

Nasze panele szklane to gwarancja najlepszej jakości materiałów i najwyższej klasy wykonania. Hartowane szkło zapewnia ochronę przed różnymi szkodliwymi czynnikami. Panele są żaroodporne, niewrażliwe na wilgoć, odporne na rozbicie czy inne uszkodzenia a dzięki zastosowaniu specjalnego laminatu praktycznie nie da się ich zarysować. Każdy panel jest odpowiednio przycinany na odpowiedni rozmiar, pozwalając na wygodne dopasowanie go do rozkładu mieszkania. Nasze panele szklane i obrazy można montować w kuchniach, łazienkach, pokojach, pomieszczeniach biurowych, sklepowych i reprezentacyjnych. Mogą pasować wszędzie i sprawdzą się jako dodatek do każdego stylu mieszkania.

Zdjęcia na szkle na zamówienie 

Firma Axitech oferuję Ci możliwość wydruku dowolnego zdjęcia na szkle. Za pomocą nowoczesnej drukarki UV, która nanosi jakikolwiek obraz, zdjęcie czy wzór na powierzchnię szkła, otrzymujesz wyjątkową ozdobę o dowolnym kształcie i rozmiarze. Daje to możliwość uchwycenia dowolnego zdjęcia w formę, która przetrwa lata i nie zostanie uszkodzona. Jakość nadruku jest na tyle dobra, że nie blaknie z czasem, zapewniając ostrość i głębię kolorów na długie lata. Obrazy drukowane na szkle to doskonała i oryginalna alternatywa dla płóciennych obrazów i malunków na ścianach. Dodatkowo podświetlona diodami LED panorama na ścianie zrobi ogromne wrażenie na każdym Twoim gościu. Proponowana cena druku na szkle jest niebywale atrakcyjna dla najwyższych jakościowo oferowanych produktów. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – służymy pomocą i radą na każdym etapie zakupu naszych dekorów szklanych.

 

Continue Reading

Biznes

Praca za granicą – jak się do niej przygotować?

Published

on

Zarobki to nadal jeden z głównych powodów emigracji Polaków do innych krajów Europy czy na inne kontynenty. Często okazuje się, że zagraniczne korporacje oferują znacznie lepsze warunki pracy niż w Polsce – wiąże się nie tylko z wyższa pensją, ale również możliwością stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwa w kursach, szkoleniach. Jak przygotować się do pracy za granica? O czym koniecznie musimy pamiętać?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Fotobudka na wesele – czy warto?

Published

on

Fotobudka, czyli urządzenie do automatycznego wykonywania serii fotografii, przeżywa obecnie swoje złote czasy. To ulubiona atrakcja gości na weselach, urodzinach, imprezach firmowych i wszelkiego rodzaju eventach. Zapewnia świetną zabawę i pozwala na długo zachować świetne wspomnienia.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://calganx.net https://holard.net https://annbradforddesign.com/poznaj-popularne-rodzaje-tarasowych-drzwi-uchylnych/