Connect with us

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

Czy są jakieś obawy?

 

Większości osobom na pewno domy drewniane całoroczne będą kojarzyły się z czymś mniej trwałym, łatwym do zniszczenia i raczej nie będą się kojarzyły z opcją na cały rok – nic bardziej mylnego. Takie domy są idealne do wszystkich warunków, sprawdzają się świetnie na różnych działkach i mieszka się w nich tak dobrze, jak w domach murowanych. Nie ma co zwlekać, jeśli się ktoś zastanawia!

 

Wiele plusów – czyli co oferujądomy drewniane całoroczne

 

Technologia budowy domów drewnianych całorocznych zdecydowanie posiada dużo więcej plusów niż minusów, a tymi plusami zdecydowanie są:

 

  • szybki czas budowy
  • budowa możliwa w ciągu całego roku
  • dość mocno obniżone koszty
  • łatwość modernizacji domu w późniejszym czasie
  • energooszczędność
  • ekologia
  • mniejsze przenikanie ciepła.

 

A to tylko kilka plusów. Wiele można byłoby jeszcze znaleźć plus dodatkowo do tego każdy może znaleźć to, co będzie u się w takim budownictwie podobało najbardziej.

 

Skąd się pojawiły?

 

Domy takie wbrew pozorom powstały w bardzo chłodnych i mroźnych klimatach, a to na pewno świadczy o tym, że zachowują ciepło i sprawdzą się nawet w tych najgorszych warunkach, a więcej informacji i całej technologii można szukać u producentów domów drewnianych.

 

 

 

Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w salonie

Published

on

Wygodny i odpowiednio zaaranżowany salon to idealne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Wykreowanie wnętrza dopasowanego do różnych potrzeb nie jest trudne – podstawą jest wybranie wygodnego kompletu wypoczynkowego. Jakie meble wypoczynkowe proponują projektanci? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe industrialne – niebanalny sposób na aranżację

Published

on

Stworzenie w ogrodzie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze  niż myślimy. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom możliwe jest wykreowanie strefy, w której odpoczywać będą wszyscy domownicy. Meble ogrodowe industrialne to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli cieszyć się niebanalną strefą wypoczynkową.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zakup pierwszego drzewka bonsai

Published

on

Drzewka bonsai to rośliny, które można trzymać zarówno w domu, jak i na dworze. Wszystko zależy od wybranego gatunku drzewa. Jednak trzeba podkreślić, że jest to roślina, która potrzebuje specyficznej opieki i nie każdy temu podoła. W tym artykule powiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie drzewka bonsai.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://gethotels.pl https://evokerc.com https://elblagonline.pl/20230308359951/czy-warto-miec-ubezpieczenie-dla-psa