Connect with us

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

Czy są jakieś obawy?

 

Większości osobom na pewno domy drewniane całoroczne będą kojarzyły się z czymś mniej trwałym, łatwym do zniszczenia i raczej nie będą się kojarzyły z opcją na cały rok – nic bardziej mylnego. Takie domy są idealne do wszystkich warunków, sprawdzają się świetnie na różnych działkach i mieszka się w nich tak dobrze, jak w domach murowanych. Nie ma co zwlekać, jeśli się ktoś zastanawia!

 

Wiele plusów – czyli co oferujądomy drewniane całoroczne

 

Technologia budowy domów drewnianych całorocznych zdecydowanie posiada dużo więcej plusów niż minusów, a tymi plusami zdecydowanie są:

 

  • szybki czas budowy
  • budowa możliwa w ciągu całego roku
  • dość mocno obniżone koszty
  • łatwość modernizacji domu w późniejszym czasie
  • energooszczędność
  • ekologia
  • mniejsze przenikanie ciepła.

 

A to tylko kilka plusów. Wiele można byłoby jeszcze znaleźć plus dodatkowo do tego każdy może znaleźć to, co będzie u się w takim budownictwie podobało najbardziej.

 

Skąd się pojawiły?

 

Domy takie wbrew pozorom powstały w bardzo chłodnych i mroźnych klimatach, a to na pewno świadczy o tym, że zachowują ciepło i sprawdzą się nawet w tych najgorszych warunkach, a więcej informacji i całej technologii można szukać u producentów domów drewnianych.

 

 

 

Dom i Wnętrze

Dzbanek filtrujący wodę – zalety produktu  

Published

on

 

Dzbanek filtrujący wodę jest nie tylko modnym dodatkiem, który polecany jest przez ekologów. To przede wszystkim ekonomiczny dodatek do każdego mieszkania poprawiając ekonomię wydatków rodzinnych. Dzbanek filtrujący wodę ma za zadanie oczyścić wodę z największych zanieczyszczeń gwarantując, że będzie mogła być pita ze smakiem. Przede wszystkim ogranicza on kupno plastikowych butelek wody, które trzeba poddawać przetworzeniu w trakcie ich utylizacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o płytki w łazience?

Published

on

Jak dbać o płytki w łazience?

Na płytki łazienkowe nie czyha aż tak wiele zagrożeń, jak na te, które znajdują się w kuchni lub na tarasie. Mimo to utrzymanie ich w czystości potrafi być dość trudnym zadaniem. Jakie czynności powinny być więc wykonywane, jeśli chcemy, aby ich wygląd budził nasze zadowolenie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Technorattanowe łóżka ogrodowe – gwarancja wygody!

Published

on

Wśród wielu dostępnych mebli ogrodowych, łóżka ogrodowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Łóżka takie pozwalają na wygodne opalanie, czytanie czy nawet drzemanie w cieniu parasola ogrodowego. Jak skonstruowane są takie łóżka? Czy sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? (więcej…)

Continue Reading

Popularne