Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobra meblościanka do pokoju dziennego

Published

on

Jeżeli chcemy, aby salon był miejscem, gdzie wszyscy domownicy z wielką przyjemnością będą spędzać czas, to musimy wyposażyć go w odpowiednie sprzęty. W głównym miejscu powinna znajdować się meblościanka do pokoju dziennego.

Meblościanka do pokoju – część wypoczynkowa

Meblościanka do pokoju może składać się z wielu elementów. Wśród nich powinna znaleźć się sofa. Obecnie na rynku otrzymać można wiele modeli takich sof lub narożników, które mogą spełniać nie tylko funkcję wypoczynkową, ale w jednej chwili będą mogły stać się wygodnym łóżkiem dla niespodziewanych gości. Biorąc pod uwagę małą kawalerkę, gdzie nie ma nawet miejsca na osobną sypialnię, kupuje się taki mebel, który w dzień będzie służył do siedzenia, a w nocy do spania. Koniecznością w takim przypadku jest sofa, która dodatkowo będzie posiadała pojemnik na pościel.

Meblościanka do pokoju – miejsce na rzeczy

Meblościanka do pokoju zawiera szafę. Biorąc pod uwagę taki mebel należy zdać sobie sprawę, czy ma być to tylko miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy, jak np. bielizna stołowa, zabawki dzieci, itd. Czy w tej oto szafie ma się znaleźć także miejsce na wszystkie ubrania pana i pani domu. W tym drugim przypadku należy postawić na pojemne szafy typu komandor z drzwiami przesuwnymi, które bardzo często można spotkać w zestawach meblowych. Na ich ustawienie będzie potrzebna jedna, bardzo duża szafa, która zajmie przynajmniej jedną ścianę. Podręczne rzeczy można przechowywać w mniejszych, szafach, które nie zajmują tak dużo miejsca. 

 

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w salonie

Published

on

Wygodny i odpowiednio zaaranżowany salon to idealne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Wykreowanie wnętrza dopasowanego do różnych potrzeb nie jest trudne – podstawą jest wybranie wygodnego kompletu wypoczynkowego. Jakie meble wypoczynkowe proponują projektanci? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe industrialne – niebanalny sposób na aranżację

Published

on

Stworzenie w ogrodzie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze  niż myślimy. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom możliwe jest wykreowanie strefy, w której odpoczywać będą wszyscy domownicy. Meble ogrodowe industrialne to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli cieszyć się niebanalną strefą wypoczynkową.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zakup pierwszego drzewka bonsai

Published

on

Drzewka bonsai to rośliny, które można trzymać zarówno w domu, jak i na dworze. Wszystko zależy od wybranego gatunku drzewa. Jednak trzeba podkreślić, że jest to roślina, która potrzebuje specyficznej opieki i nie każdy temu podoła. W tym artykule powiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie drzewka bonsai.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://w-sumie.com.pl https://venndo.pl https://greaterrangedj.com