Connect with us

Dom i Wnętrze

Designerskie meble ogrodowe

Published

on

Szukając inspiracji na piękny ogród bardzo często wzorujemy się na pomysłach znanych dekoratorów czy projektantów. Jeśli jednak nie chcemy tracić czasu na wertowanie stron internetowych warto po prostu zaufać producentom mebli ogrodowych. Dzisiaj zaproponują nam oni wiele interesujących kolekcji różniących się od siebie designem, materiałami, wielkością. Warto zapoznać się z ich ofertą i wybrać produkt, który spełni nasze oczekiwania.

Meble trwałe i eleganckie – co wybrać?

Aby mieć pewność, że poczyniona w meble ogrodowe inwestycja będzie opłacalna, koniecznie wybierzmy meble łączące doskonale parametry techniczne, jak i wspaniały wygląd. Designerskie meble ogrodowe proponowane przez krajowych producentów odznaczają się przede wszystkim wspaniałym wyglądem: są projektowane z uwzględnieniem najmniejszych detali, z dbałością o komfort użytkownika. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe, których stelaże tworzone są z lekkiego i odpornego na działanie wilgoci aluminium. Meble oparte na aluminiowych stelażach są lekkie, przez co nie ma najmniejszego problemu z ich podnoszeniem, przenoszeniem.

Włókno technorattanowe to materiał syntetyczny, wysoce odporny na działanie wilgoci, wnikanie kurzu, promieniowanie UV. Nawet po wielu latach użytkowania meble technorattanowe będą cieszyć nasze oczy i zapewniać komfort.

Modułowe meble ogrodowe

Interesującą propozycją są meble modułowe, których elementy możemy wykorzystywać razem lub oddzielnie. Niewielkie złączki sprawiają, że w kilka chwil z kilku elementów wyczarujemy obszerną sofę, na której wygodnie usiądzie kilka osób. Meble modułowe wyposażone są w wygodne siedziska i oparcia, których materiały wierzchnie to tkaniny hydrofobowe. Oznacza to, że nie chłoną one brudu i wilgoci i na długo zachowują wspaniały wygląd.

Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w salonie

Published

on

Wygodny i odpowiednio zaaranżowany salon to idealne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Wykreowanie wnętrza dopasowanego do różnych potrzeb nie jest trudne – podstawą jest wybranie wygodnego kompletu wypoczynkowego. Jakie meble wypoczynkowe proponują projektanci? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe industrialne – niebanalny sposób na aranżację

Published

on

Stworzenie w ogrodzie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze  niż myślimy. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom możliwe jest wykreowanie strefy, w której odpoczywać będą wszyscy domownicy. Meble ogrodowe industrialne to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli cieszyć się niebanalną strefą wypoczynkową.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zakup pierwszego drzewka bonsai

Published

on

Drzewka bonsai to rośliny, które można trzymać zarówno w domu, jak i na dworze. Wszystko zależy od wybranego gatunku drzewa. Jednak trzeba podkreślić, że jest to roślina, która potrzebuje specyficznej opieki i nie każdy temu podoła. W tym artykule powiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie drzewka bonsai.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne

https://totest.pl https://naropa2016.org https://holard.net