Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź najlepsze rozwiązania na taras

Published

on

Eleganckie tarasy to prawdziwa ozdoba naszych domów, ale również przestrzeń, którą możemy zaaranżować jako miejsce wypoczynkowe. Niewiele trzeba, by wypoczywać na tarasie – konieczny jest wybór dopasowanego do naszych potrzeb zestawu mebli ogrodowych. Drugim rozwiązaniem może być tarasola. To nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu, który wybierany jest przez coraz większą rzeszę Polaków. Czy tarasola sprawdzi się również w naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Wypoczynek bez względu na pogodę!

Piękne tarasole to połączenie funkcjonalności, ciekawego designu oraz wysokiej klasy materiałów. Ciekawie zaprojektowane mają za zadanie upiększać przestrzeń wypoczynkową i poprawiać nasz komfort. Budowa dachu tarasoli pozwala na regulowanie jego położenia – użytkownicy sami decydują, jak wiele światła wpada pod tarasolę. Zastosowanie nowoczesnych tworzyw pozwala również na przesiadywanie pod zamkniętą tarasolą… w czasie deszczu. Wodoodporne dachy to jedna z wielu zalet konstrukcji!

Najpiękniejsze tarasole w zasięgu ręki

Wśród producentów konstrukcji tarasowych na stronie tarasola.pl znajdziemy najciekawsze propozycje. Oferowane przez producenta produkty dedykowane są zarówno na tarasy, jak i do ogrodów.
Tarasole wznoszone są na aluminiowych, malowanych proszkowo profilach, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Możliwe jest wybranie koloru konstrukcji, aby dopasować ją do istniejącej już aranżacji. Wiele osób decyduje się na powłoki drewnopodobne, które do złudzenia imitują naturalne drewno i jego usłojenie.

Dachy tarasoli tworzone są na kilka sposobów. Najchętniej wybierane są tarasole z dachami lamelowym, w których aluminiowe elementy obracają się o 135 stopni wokół własnej osi. Dachy mogą być także tworzone z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem.

Dom i Wnętrze

Znajdź sposób na nowoczesne tarasy ogrodowe

Published

on

Aranżowanie tarasów staje się dzisiaj prawdziwą sztuką – posiadacze takich przydomowych przestrzeni prześcigają się w pomysłach na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Umożliwiają to przede wszystkim sami producenci mebli, którzy co chwilę prezentują nam nowe kolekcje wykonane z trwałych materiałów. Meble cieszą oczy i zapewniają wysoki poziom wygody. Jakie produkty wybrać z szerokiej oferty, aby bez trudu stworzyć wspaniałe miejsce wypoczynkowe?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak sposób żywienia wpływa na nasze życie?

Published

on

Odpowiednio dobrane składniki i produkty żywieniowe są niezbędne do tego, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Dobra dieta to także najprostszy sposób na to, aby czuć się dobrze. Samodzielne gotowanie nie jest już dzisiaj wielkim wyzwaniem: mamy do dyspozycji nie tylko wiele interesujących przepisów w sieci czy w książkach kucharskich. Podczas gotowania możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które podsuwają nam producenci garnków i wyposażenia kuchennego. Jak zmienić swoje przyzwyczajenia kulinarne na lepsze?

(więcej…)

Continue Reading

Popularne