Connect with us

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać?

Materiały odporne na niepogodę!

Jakie materiały wybierać, aby mieć pewność, że nasze meble faktycznie będą cieszyć nasze oczy przez długie lata? Gdy stosowany jest technorattan meble ogrodowe są wysoce odporne na uszkodzenia. Specyfika technorattan polega przede wszystkim na zastosowaniu materiałów syntetycznych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne oraz na nieporowatej strukturze, która nie chłonie brudu i wilgoci. Takie tworzywo czyści się w parę minut, jest ono odporne na zarysowania, koślawienie, łamanie. Kolekcje technorattanowe są bardzo chętnie wybierane zarówno w przypadku ogrodów, tarasów, jak i balkonów. Olbrzymia ilość kolekcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród najpopularniejszych elementów wymienia się przede wszystkim sofy, fotele, krzesła, stoliki kawowe, stoły pełnowymiarowe, leżanki, skrzynie na poduszki ogrodowe.

Wygoda przede wszystkim

Podstawą podczas przebywania w ogrodzie czy na tarasie jest wygoda. Meble technorattanowe uzupełnia się o wygodne i miękkie poduszki i siedziska, w których wnętrzu umieszczono pianki tapicerskie. Posiadają one doskonałe parametry techniczne, nie odkształcają się, utrzymują pierwotną formę. Wiele z oferowanych poduch i siedzisk tapicerowanych jest tkaninami hydrofobowymi. Oznacza to, że nie chłoną one wilgoci czy brudu, na długo zachowując piękny wygląd.

Dom i Wnętrze

Wyposażenie kuchni – co wybrać?

Published

on

Wyposażanie i aranżowanie nowego mieszkania to zawsze wyjątkowa przygoda. Pragniemy mieszkać wygodnie i otaczać się przedmiotami, które sprawiają nam radność. Dzisiaj wybór wyposażenia do mieszkań jest olbrzymi: poczynając od klasycznych mebli, poprzez sprzęt gospodarstwa domowego, aż po dodatki, które tworzą charakter pomieszczeń. Gdzie i co kupować, aby mieć pewność, że nasze mieszkanie czy dom stanie się bezpieczną ostoją? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Na co zwrócić uwagę wybierając narzuty pikowane?

Published

on

Wybierając idealne narzuty na łóżko warto kierować się przede wszystkim praktycznymi wskazówkami. Pamiętać należy nie tylko o jakości wykonania i rodzaju zastosowanych materiałów, ale również o stopniu łatwości późniejszej konserwacji. (więcej…)

Continue Reading

Popularne