Connect with us

Ciekawe

Znajdź idealny wózek dla siebie i dziecka

Published

on

Wózek spacerowy to jeden z niezbędników o których muszą pamiętać przyszli rodzice. Współcześnie wybór tego produktu jest olbrzymi: możemy wybierać pomiędzy wózkami spacerowymi 2w1 lub 3w1 – w zależności od naszych potrzeb. Na jakie elementy zwracać uwagę podczas kupowania wózka spacerowego? Co powinno być dla nas priorytetem?

Wygoda i komfort

Podstawą w wyborze wózka spacerowego jest oczywiście jest funkcjonalność i bezpieczeństwo. Producenci tacy jak espiro.pl prześcigają się w pomysłach na innowacje, oferując użytkownikom nowe funkcje. Współcześnie wózki spacerowe to najczęściej modele 2w1 lub 3w1. Oznacza to, że poza stelażem klient otrzymuje również gondolę, nosidło oraz siedzisko. To wygodne rozwiązanie – taki wózek służy dziecku do 3 roku życia i zmienia się razem z nim. W wygodnej gondoli maluch bezpiecznie prześpi się podczas spaceru. Kolejno gondola może być użytkowana zamiennie z nosidłem. Kiedy maluch zacznie siadać wystarczy zmienić na klasyczne siedzisko.

Bardzo istotnym aspektem jest także łatwość w składaniu spacerówki – to szczególnie istotne kiedy wybieramy się w podróż. Prosty sposób składania pozwoli na szybsze pakowanie i bezproblemowe użycie wózka kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Kwestie bezpieczeństwa!

Niezwykle ważne jest bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy wózkiem: zarówno nosidło jak i siedzisko wyposażone są w specjalne pasy, które pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa dziecka. Siedziska posiadają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę oraz podpory dla nóg malucha.

Jakie kółka wybrać?

Wielu rodziców zastanawia się również nad wyborem modelu wózka z konkretnymi kołami. Wśród rekomendowanych wymienia się koła pompowane lub piankowe – te ostatnie pozwolą na wygodne prowadzenie wózka również poza utartymi ścieżkami na chodnikach. Ważny jest też system amortyzacji kół oraz możliwość ich skrętu – wszystko to wpływa na wygodę prowadzenia wózka.

Continue Reading

Ciekawe

Licznik elektryczny

Published

on

Licznik elektryczny

Przygotowanie instalacji elektrycznej związane jest z wykorzystywaniem różnorakich akcesoriów, które pozwolą na przygotowanie udanej instalacji, która będzie funkcjonalna, praktyczna i bezpieczna. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Keysight – nowoczesna technologia

Published

on

Na rynku z roku na rok pojawiają się nowe firmy, które oferują innowacyjne produkty z różnym ich skutkiem. Jedną z firm, która zajmuje coraz lepszą pozycję w branży elektronicznej jest zdecydowanie Keysight Technologies. To firma niezwykle profesjonalna i doświadczona, która przedstawia klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie łączności bezprzewodowej, lotnictwa, obrony i innych. Co ciekawe firma rozwija się już w ponad 100 krajach świata a jej pozytywne działanie przynosi efekt w dziedzinach naukowych i laboratoryjnych. Dlaczego warto się nią zainteresować? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć. (więcej…)

Continue Reading

Popularne