Connect with us

Zdrowie i Uroda

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve – poznaj jego możliwości!

Published

on

 

Problemy z utratą wagi mogą poważnie zachwiać naszym życiem. Dla jednych przybranie kilku dodatkowych kilogramów może być nic nie znaczącą zmianą, a dla innych – źródłem kompleksów. Często zdarza się, że powrót do swojej wagi nie jest prosty, a dieta, ćwiczenia i zmiana nawyków nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Kiedy klasyczne metody zawodzą, warto iść o krok dalej i odwiedzić gabinet medycyny estetycznej wyposażony w urządzenie do modelowania sylwetki Evolve. Co warto wiedzieć o innowacyjnej aparaturze? Sprawdź!

Jak działa urządzenie do modelowania sylwetki Evolve?

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve jest zaawansowaną aparaturą działającą na ciało na trzy sposoby: redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz stymuluje mięśnie. Co ciekawe, sprzęt zaprojektowany przez cenioną na całym świecie firmę Inmode jest pierwszym i jedynym urządzeniem, które pracuje bez obsługi operatora i kompleksowo modeluje sylwetkę w najnowszej technologii 3D.

Zaletą urządzenia jest jego wielozadaniowość. Dzięki niezależnej pracy wszystkich aplikatorów, możliwe jest wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji. Praca każdego z aplikatorów kontrolowana jest na monitorze. Wbudowane wskaźniki dźwiękowe sygnalizują osiągnięcie przez każdy aplikator optymalnego poziomu parametrów i informują o postępach kuracji.

Nowoczesna technologia dla większego bezpieczeństwa

Aplikatory działają na ciało poprzez wysyłanie prądu RF o określonych parametrach. Aplikatory mające kontakt ze skórą zostały zaprojektowane w technologii A.C.E. zapewniającej automatyczną kontrolę i precyzyjne sterowanie prądem. Jego wartość utrzymywana jest na stałej, zaprogramowanej wartości odpowiedniej dla wszystkich typów skóry. Możesz mieć pewność, że zabieg jest  w pełni bezpieczny, nie powoduje oparzeń ani nawet podrażnień.

 

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto zdecydować się na USG 3D?

Published

on

Kiedy warto zdecydować się na USG 3D?

USG 3D nie zalicza się do tych badań, których wykonanie w trakcie ciąży jest obowiązkowe. Jest jednak cennym wsparciem dla lekarza dającym mu wgląd w stan płodu, nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na jego wykonanie. Kiedy najlepiej to zrobić i czego się spodziewać? (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Czym zajmuje się ginekolog?

Published

on

Czym zajmuje się ginekolog?

Ginekolog jest lekarzem specjalistom, zajmującym się zdrowiem u kobiet. Wizyty u ginekologa powinny odbywać się regularnie już od 16 roku życia bądź od momentu rozpoczęcia współżycia. Ginekolog we Wrocławiu to także często położnik, albowiem te specjalizacje dość ściśle się ze sobą łączą. Czym właściwie zajmuje się ginekolog we Wrocławiu? (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Pamiętaj o profilaktyce – rak szyjki macicy

Published

on

Pamiętaj o profilaktyce – rak szyjki macicy

Każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia i rozpoczęła współżycie seksualne, powinna regularnie odwiedzać gabinet ginekologiczny, w którym lekarz wykonuje przede wszystkim badanie ginekologiczne, pobiera wymaz do cytologii oraz wykonuje badanie piersi. (więcej…)

Continue Reading

Popularne