Connect with us

Motoryzacja

Transport ciężarówkami

Published

on

Transport ciężarówkami

Cały czas jednym z najbardziej lukratywnych zajęć dla osób bez studiów wyższych pozostaje kierowanie pojazdami ciężarowymi wielokołowymi w transporcie międzynarodowym. Chociaż w tej branży było w ostatnich latach sporo zawirowań, niewiele jest możliwości zrobienia tak szybko tak świetlanej kariery.

Kurs Automobilklub Polski

Dla przyszłych kierowców ciężarówek ogromnie ważne jest to, gdzie zrobią kurs na prawo jazdy kat C. W tym przypadku mamy bowiem znacznie większe wyzwanie od tego, czego należy się spodziewać na kursach dla bardziej popularnych kategorii, zwłaszcza dla kategorii odpowiedniej dla samochodów osobowych. Konieczne jest wybranie szkoły kierowców, która posiada odpowiednie doświadczenie, zaplecze, a także kadrę. Zaoferować to wszystko może Automobilklub Polski.

Kurs online i praktyka za kółkiem

Automobilklub Polski to tradycja połączona z nowoczesnością, co w praktyce oznacza, że początek kursu można przebyć w Internecie z wykorzystaniem tak zwanego e-learningu. Teoria to teoria, więc tak jest wygodniej.

Continue Reading

Motoryzacja

Mały, miejski Hyundai – poznaj i10!

Published

on

Coraz częściej w miastach nie ma odpowiednich warunków do jazdy samochodem. A z pewnością do prowadzenia samochodu o dużych rozmiarach, charakteryzującego się wysokim spalaniem paliwa. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak wymienić olej silnikowy – prosty przewodnik

Published

on

Prostota jest kluczem do powodzenia w bardzo wielu dziedzinach życia. Nie inaczej przedstawia się aspekt motoryzacji. Nieskomplikowane działania, regularne przeglądy (również te dokonywane w zaciszu własnego garażu) mogą w znaczący sposób przedłużyć okres jego bezawaryjnej eksploatacji, ale też polepszyć jego osiągi. Niezależnie od tego, czy jesteśmy kierowcami samochodu z automatyczną czy manualną skrzynią biegów, bądź jednośladu dowolnego typu. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Polski rynek motoryzacyjny

Published

on

Z roku na rok wielu kierowców zaczyna przywiązywać coraz większą wagę do tego, czym poruszają się po drogach. Podpatrując innych, ich oczom ukazują się auta pochodzące w całego świata. Nie dziwi już widok marek niemieckich, włoskich, francuskich, a nawet japońskich. (więcej…)

Continue Reading

Popularne