Connect with us

Ciekawe

Sprzedaż fotobudek

Published

on

Podczas organizowania imprezy należy zadbać nie tylko o dobre jedzenie ale także o to, żeby jej uczestnicy świetnie się bawili. Z pewnością zapamiętają bardzo dobrze zabawę z foto-budką, która jednocześnie zatrzyma wspomnienia na długo. Może także przyczynić się do uzyskania niepowtarzalnej pamiątki z organizowanej imprezy lub przyjęcia.

Czym jest foto-budka?

Jest to nic innego niż urządzenie do profesjonalnego robienia, a jednocześnie wywoływania zdjęć. Sprzedaż fotobudek prowadzi wiele firm zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Foto-budka wykonuje jednocześnie kilka zdjęć, drukując je na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Jakie są opcje do wyboru?

Sprzedaż fotobudek kierowana jest raczej do firm, które je później wynajmują. Oczywiście można mieć własną foto-budkę jednak jej wynajem jest bardzo opłacalny. Przy wynajmie urządzenia jest opcja podpisania umowy na na przykład nielimitowany wydruk zdjęć, dodatkowo otrzymuje się również gadżety, a nawet jest opcja przerobienia wykonanych zdjęć na magnesy.

Ile to kosztuje?

W zależności od wybranej opcji oraz od tego na jaką okoliczność potrzeba wynająć urządzenie ceny wynajmu wahają się w przedziale od pięciuset do nawet dwóch tysięcy złotych. Najwyższe są ceny urządzeń, które posłużą do robienia zdjęć na weselach lub imprezach firmowych dla dużej ilości pracowników. Przy sprzedaży foto-budki jej producent może zażądać nawet kilku tysięcy złotych.

Korzyści

Wykonywanie zdjęć w foto-budce to świetna zabawa dla uczestników imprezy. Jeśli korzystamy z opcji wykupu nielimitowanej ilości odbitek oraz mamy możliwość późniejszego zapisania wszystkich zrobionych fotografii to będą to wyjątkowo pięknie zapisane wspomnienia. Wynajmujący bardzo często oferują dodatki w postaci kilkunastu różnych gadżetów takich jak napisy, czapki, okulary, sztuczne peruki lub baloniki. Równie często można spotkać się z darmową opieką administratora, który przez cały okres wynajmu produktu będzie służył pomocą techniczną. W cenie zazwyczaj jest także dowiezienie sprzętu oraz jego zamontowanie i późniejszy demontaż. Niektóre z firm proponują także tworzenie galerii, w której znajdą się wszystkie zdjęcia i do których będzie dostęp po imprezie.

Nie zależnie od tego na jaką okoliczność wynajmiemy foto-budkę na pewno sprawi ona dużo radości osobom, które będą chciały wykonać sobie kilka zdjęć na pamiątkę. Urządzenie jednak najlepiej sprawdza się na weselach oraz na większych imprezach urodzinowych, ponieważ mieści dużo wspomnień na jednej fotografii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk – SMOVE

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak przygotować grunty inwestycyjne na sprzedaż?

Published

on

Mając działkę można ją po prostu sprzedać, a można też przygotować ją tak, aby jej wartość wzrosła naprawdę wielokrotnie. Drugie postępowanie jest obecnie coraz częstsze i nosi nazwę przygotowania gruntów inwestycyjnych na sprzedaż.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Niezbędne alkomaty policyjne

Published

on

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo dużo różnorodnych alkomatów policyjnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie coraz częściej decydują się na zakup alkomatu policyjnego, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem po całonocnej imprezie. Alkomat policyjny jednak jest urządzeniem, który choć jest coraz bardziej popularny, ma bardzo różnorodne ceny. Zatem na zakup jakiego produktu warto się zdecydować?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne