Connect with us

Ciekawe

Sprzedaż fotobudek

Published

on

Podczas organizowania imprezy należy zadbać nie tylko o dobre jedzenie ale także o to, żeby jej uczestnicy świetnie się bawili. Z pewnością zapamiętają bardzo dobrze zabawę z foto-budką, która jednocześnie zatrzyma wspomnienia na długo. Może także przyczynić się do uzyskania niepowtarzalnej pamiątki z organizowanej imprezy lub przyjęcia.

Czym jest foto-budka?

Jest to nic innego niż urządzenie do profesjonalnego robienia, a jednocześnie wywoływania zdjęć. Sprzedaż fotobudek prowadzi wiele firm zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Foto-budka wykonuje jednocześnie kilka zdjęć, drukując je na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Jakie są opcje do wyboru?

Sprzedaż fotobudek kierowana jest raczej do firm, które je później wynajmują. Oczywiście można mieć własną foto-budkę jednak jej wynajem jest bardzo opłacalny. Przy wynajmie urządzenia jest opcja podpisania umowy na na przykład nielimitowany wydruk zdjęć, dodatkowo otrzymuje się również gadżety, a nawet jest opcja przerobienia wykonanych zdjęć na magnesy.

Ile to kosztuje?

W zależności od wybranej opcji oraz od tego na jaką okoliczność potrzeba wynająć urządzenie ceny wynajmu wahają się w przedziale od pięciuset do nawet dwóch tysięcy złotych. Najwyższe są ceny urządzeń, które posłużą do robienia zdjęć na weselach lub imprezach firmowych dla dużej ilości pracowników. Przy sprzedaży foto-budki jej producent może zażądać nawet kilku tysięcy złotych.

Korzyści

Wykonywanie zdjęć w foto-budce to świetna zabawa dla uczestników imprezy. Jeśli korzystamy z opcji wykupu nielimitowanej ilości odbitek oraz mamy możliwość późniejszego zapisania wszystkich zrobionych fotografii to będą to wyjątkowo pięknie zapisane wspomnienia. Wynajmujący bardzo często oferują dodatki w postaci kilkunastu różnych gadżetów takich jak napisy, czapki, okulary, sztuczne peruki lub baloniki. Równie często można spotkać się z darmową opieką administratora, który przez cały okres wynajmu produktu będzie służył pomocą techniczną. W cenie zazwyczaj jest także dowiezienie sprzętu oraz jego zamontowanie i późniejszy demontaż. Niektóre z firm proponują także tworzenie galerii, w której znajdą się wszystkie zdjęcia i do których będzie dostęp po imprezie.

Nie zależnie od tego na jaką okoliczność wynajmiemy foto-budkę na pewno sprawi ona dużo radości osobom, które będą chciały wykonać sobie kilka zdjęć na pamiątkę. Urządzenie jednak najlepiej sprawdza się na weselach oraz na większych imprezach urodzinowych, ponieważ mieści dużo wspomnień na jednej fotografii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk – SMOVE

Continue Reading

Ciekawe

Co warto wiedzieć o przydomowych przepompowniach ścieków?

Published

on

Przydomowe przepompownie ścieków służą do odprowadzania ścieków, czy to komunalnych, czy sanitarnych do dostępnej kanalizacji zbiorczej albo do pobliskiej oczyszczalni ścieków. Takie urządzenia są stosowane w przypadkach, gdy nie ma możliwości podłączenia domu do ogólnego systemu wodno-kanalizacyjnego albo wykonanie takiej instalacji jest mało opłacalne.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czym jest i jak działa separator?

Published

on

Separatory oleju to urządzenia wykorzystywane powszechnie między innymi do oczyszczania ścieków zanim ostatecznie zostaną odprowadzone do kanalizacji. Większość tego typu urządzeń w swoim działaniu wykorzystuje dwa zjawiska – sedymentacji oraz flotacji.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Ulubione napoje i nie tylko

Published

on

Ulubione napoje i nie tylko

Granita to marka, która już od kilku lat robi prawdziwą furorę wszędzie tam, gdzie ludzie mają ochotę na zimne napoje i przekąski. Tak, również przekąski, ponieważ urządzenia przygotowane do oferowania napojów granita mają też znacznie większą funkcjonalność. (więcej…)

Continue Reading

Popularne