Connect with us

Ciekawe

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Published

on

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju przygotowała dla odwiedzających nasze podwoje klientów szereg znakomitych propozycji. Jedną z naszych gwiazd jest sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju, czyli sklep ogólnospożywczy w zupełnie nowym wydaniu.

SPAR

Sieć sklepów SPAR to ponad 12000 sklepów, z czego aż ćwierć tysiąca znajduje się w naszym kraju i ich liczba cały czas rośnie. Co wyróżnia te sklepy spożywcze od innych podmiotów na rynku? Zupełnie inna jest tutaj filozofia. Zamiast produktów masowych przeznaczonych dla masowego klienta, przedsiębiorcy tworzący sieć SPAR starają się wybierać sprawdzone produkty lokalne od lokalnych dostawców. Ważne są tutaj społeczności oraz rodzina: tak rodziny właścicieli sklepów oraz ich pracowników, jak i rodziny, które przyjdą kupować produkty spożywcze dla siebie. Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju to gwarancja, że zawsze na nasze stoły będzie trafiało to, co najlepsze, a żądza zysku nigdy nie będzie ważniejsza od zdrowego odżywiania.

Continue Reading

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak przygotować grunty inwestycyjne na sprzedaż?

Published

on

Mając działkę można ją po prostu sprzedać, a można też przygotować ją tak, aby jej wartość wzrosła naprawdę wielokrotnie. Drugie postępowanie jest obecnie coraz częstsze i nosi nazwę przygotowania gruntów inwestycyjnych na sprzedaż.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Niezbędne alkomaty policyjne

Published

on

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo dużo różnorodnych alkomatów policyjnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie coraz częściej decydują się na zakup alkomatu policyjnego, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem po całonocnej imprezie. Alkomat policyjny jednak jest urządzeniem, który choć jest coraz bardziej popularny, ma bardzo różnorodne ceny. Zatem na zakup jakiego produktu warto się zdecydować?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne