Connect with us

Ciekawe

Przepakowywanie w firmie i u producenta

Published

on

Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze to często ostatni etap wytwarzania w fabryce. Przepakowywanie towarów jest w wielu przedsiębiorstwach outsourcingowane, zlecane firmom zewnętrznym. Czy słusznie?

Pakowanie produktów przez wytwórcę lub firmę zewnętrzną

Kwestię przepakowywania można rozwiązać w procesie produkcji dwojako – zlecić usługę wyspecjalizowanej firmie lub zatrudnić do tej czynności odpowiednich pracowników. Podjęcie słusznej decyzji zależne jest od konkretnego przypadku. Ponieważ przepakowywanie towarów może być czynnością prostą w tym sensie, że wykonywaną ręcznie, jeśli polega na przykład na komponowaniu koszy upominkowych, często warto wykonywać ją u producenta. Jednak w przypadku, kiedy jest procesem bardziej skomplikowanym i wymaga użycia parku maszynowego, co wiąże się z inwestycjami w technologię oraz zwiększeniem kosztów stałych, konieczne jest przeprowadzenie badania opłacalności przedsięwzięcia. Może okazać się, że firma ma duże i stałe zapotrzebowanie na dane usługi w zakresie co-packingu, i wtedy inwestowanie w rozwój odpowiedniej infrastruktury ma sens. W przeciwnym wypadku, korzystniej jest zlecić usługę wykwalifikowanej firmie zewnętrznej.

Profesjonalne przepakowywanie produktów

Przedsiębiorcy zajmujący się usługami co-packingu mają w swojej ofercie najczęściej bardzo szeroki zakres usług. Jest więc oczywiście przepakowywanie produktów w najbardziej zoptymalizowany dla danego typu towaru sposób (z opakowań zbiorczych w detaliczne oraz odwrotnie), ale również możliwość zamówienia praktycznie dowolnej formy opakowań takich jak koperty, kartony, butelki, torby, zgrzewki, woreczki, puszki i inne.Ponadto w wielu przypadkach firmy co-packingowe oferują również produkcję taśm, etykiet, ulotek, biletów, kart okolicznościowych oraz usługi banderolowania, labelingu (etykietowania), konfekcjonowania, a także szeroki zakres usług magazynowych oraz logistycznych (składowanie produktów, zarządzanie magazynem).logistycznych oraz magazynowych, obejmujących m.in.: składowanie produktów, produkcję etykiet i etykietowanie towarów, zarządzanie magazynem, produkcję opakowań, konfekcjonowanie produktów oraz wiele innych usług. Również firmy zewnętrzne część procesów przeprowadzają maszynowo, a część ręcznie zapewniając klientom sprawne i terminowe wykonanie zleconej usługi na najwyższym poziomie.

Continue Reading

Ciekawe

Dobry serwis narciarski

Published

on

Przynajmniej miesiąc przed wyjazdem na narty warto sprawdzić stan swojego sprzętu w odpowiednio do tego przygotowanym serwisie, który zajmie się wszystkim profesjonalnie i bez pośpiechu. Szybkie ostrzenie nart przed samym wyjazdem mija się z celem – szybko wykonana praca nie zawsze, a raczej nawet rzadko równo się pracy dobrze wykonanej.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sklep z żelkami

Published

on

Sklep z żelkami

Stojący na naprawdę wysokim poziomie sklep z żelkami, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Oferuje szeroki wybór żelków w różnych smakach i kolorach, co pozwoli wybrać żelki idealnie wpisujące się w potrzeby i oczekiwania. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Published

on

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju przygotowała dla odwiedzających nasze podwoje klientów szereg znakomitych propozycji. Jedną z naszych gwiazd jest sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju, czyli sklep ogólnospożywczy w zupełnie nowym wydaniu. (więcej…)

Continue Reading

Popularne