Connect with us

Technologia

Programowanie w Kotlinie: co to jest?

Published

on

Jednym z języków, których używają programiści jest Kotlin. Programowanie w Kotlinie już od dłuższego czasu staje się coraz bardziej popularne.

 

Czym jest programowanie w Kotlinie?

 

Programowanie w Kotlinie jest przede wszystkim wykorzystywane przez programistów, którzy  tworzą programy dla urządzeń mobilnych. Jest to obecnie język programowania wykorzystywany między innymi do tworzenia aplikacji na Androida. Język programowania Kotlin już od dłuższego czasu zaczyna być nazywany językiem przyszłości. Już obecnie zapotrzebowanie na programistów, którzy znają ten język jest bardzo duże, a można przypuszczać, że zacznie się jeszcze bardziej zwiększać. Możliwości, które daje język Kotlin w tworzeniu aplikacji na Androida są niesamowicie duże. Liczba osób, które zainteresowane są nauką programowania w Kotlinie stale się zwiększa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych osób pojawia się na rynku coraz więcej firm, które specjalizują się w organizowania szkoleń i kursów programowania w Kotlinie. Popularność tego języka programowanie niesamowicie wzrosła, gdy Google ogłosił, że wybrał go na oficjalny język dla Androida.

 

Jak działa nasz kurs programowania w Kotlinie?

 

Kurs pisania aplikacji na Androida w języku Kotlin skierowany został do osób, które w praktyczny sposób chcą poznać ten język. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem programowania mogą skorzystać z kursu na poziomie podstawowym. To kurs specjalnie przygotowany z myślą o tych, dla których programowanie w Kotlinie może dopiero stać się praktyczną, bardzo przydatną umiejętnością. Wiedzę, którą każdy uczestnik zdobędzie na kursie będzie można wykorzystać w praktyce.

 

Język programowania Kotlin kojarzony jest przede wszystkim z Androidem. Jest to jednak język, który może zostać wykorzystany także do pracy z innymi technologiami.

Continue Reading

Technologia

Gdzie można kupić dobre kontakty elektryczne?

Published

on

Gniazdka elektryczne są tego typu elementem wykończenia wnętrz, którego w żadnym budynku mieszkalnym, ani obiekcie gospodarczym nie może zabraknąć. To właśnie dobre kontakty, które bezpiecznie i sprawnie spełniają swoje zadania są końcowym składnikiem instalacji elektrycznej, występującej w każdym obiekcie użytkowanym przez ludzi.
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Atrakcje na przyjęcie dziecięce- fotobudka i nie tylko

Published

on

Urodziny malucha czy też po prostu integracyjne spotkanie przedszkolaków, wymaga ścisłego zaplanowania wielu atrakcji, ponieważ jak wiadomo dzieci bardzo szybko się nudzą. Oprócz jedzenia i tańców, dobrze jest także pomyśleć o zabawach stacjonarnych, ruchowych, jak również czymś co malucha zaskoczy. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Maszyny czyszczące – rodzaje

Published

on

Maszyny czyszczące na bieżąco czyszczą i osuszają powierzchnię, po której się poruszają. Dzięki temu już jeden przejazd wystarczy aby posadzka lśniła czystością. W zależności od typu posadzki do wyboru jest kilka rodzai chemii, różne rodzaje szczot oraz padów. Maszyny czyszczące dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: kablowe i bateryjne. (więcej…)

Continue Reading

Popularne