Connect with us

Technologia

Programowanie w Kotlinie: co to jest?

Published

on

Jednym z języków, których używają programiści jest Kotlin. Programowanie w Kotlinie już od dłuższego czasu staje się coraz bardziej popularne.

 

Czym jest programowanie w Kotlinie?

 

Programowanie w Kotlinie jest przede wszystkim wykorzystywane przez programistów, którzy  tworzą programy dla urządzeń mobilnych. Jest to obecnie język programowania wykorzystywany między innymi do tworzenia aplikacji na Androida. Język programowania Kotlin już od dłuższego czasu zaczyna być nazywany językiem przyszłości. Już obecnie zapotrzebowanie na programistów, którzy znają ten język jest bardzo duże, a można przypuszczać, że zacznie się jeszcze bardziej zwiększać. Możliwości, które daje język Kotlin w tworzeniu aplikacji na Androida są niesamowicie duże. Liczba osób, które zainteresowane są nauką programowania w Kotlinie stale się zwiększa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych osób pojawia się na rynku coraz więcej firm, które specjalizują się w organizowania szkoleń i kursów programowania w Kotlinie. Popularność tego języka programowanie niesamowicie wzrosła, gdy Google ogłosił, że wybrał go na oficjalny język dla Androida.

 

Jak działa nasz kurs programowania w Kotlinie?

 

Kurs pisania aplikacji na Androida w języku Kotlin skierowany został do osób, które w praktyczny sposób chcą poznać ten język. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem programowania mogą skorzystać z kursu na poziomie podstawowym. To kurs specjalnie przygotowany z myślą o tych, dla których programowanie w Kotlinie może dopiero stać się praktyczną, bardzo przydatną umiejętnością. Wiedzę, którą każdy uczestnik zdobędzie na kursie będzie można wykorzystać w praktyce.

 

Język programowania Kotlin kojarzony jest przede wszystkim z Androidem. Jest to jednak język, który może zostać wykorzystany także do pracy z innymi technologiami.

Continue Reading

Technologia

Optyczne czujniki ramkowe potrzebne od zaraz

Published

on

 

Zapewne ludzie nieraz zastanawiają się jak powstają proste i bardziej skomplikowane towary, jakie można spotkać w każdym sklepie. Odpowiedź na to pytanie wcale nie nasuwa się samoczynnie. Dawniej za wszystko odpowiadała praca ludzki rąk, bowiem nawet maszyny wykorzystywane do prowadzenia działalności produkcyjnej były w całości obsługiwane przez człowieka. Obecnie jednakże odchodzi to w niepamięć. Wszystko poprzez wszechobecną automatykę.
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.   (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Rozrywka dla każdego

Published

on

Automaty hazardowe z pewnością kojarzy szerokie grono ludzi. Obecnie jest to dość popularna rozrywka, z której uroków korzysta dużo użytkowników takie jak gry hot spot online. Niektórzy z nich patrzą jedynie na możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu, a inni z kolei upatrują w automatach możliwości niespodziewanego zarobku. Z biegiem lat automaty hazardowe przeniesione zostały do przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu powiększyły one zasięg pośród swych odbiorców czy też fanów. Wspomniane rozwiązanie pozwoliło wielu użytkownikom na praktykowanie owej rozrywki w zaciszu domowym.

(więcej…)

Continue Reading

Popularne