Connect with us

Dom i Wnętrze

Poznaj zalety mebli z technorattanu

Published

on

Poznaj zalety mebli z technorattanu

Choć meble do ogrodu wykonane z rattanu nadal cieszą się dużą popularnością, ten popularny materiał powoli ustępuje miejsca innemu, charakteryzującemu się zbliżonymi zaletami. Mowa tu o technorattanie – sztucznym produkcie, który zachowuje wszystkie cechy rattanu, które zapewniły mu popularność, a jednocześnie jest wolny od jego wad. Te połączenie współczesnej technologii i naturalnego surowca pozwala spojrzeć nieco inaczej na meble ogrodowe.

Zalety technorattanu są widoczne już na pierwszy rzut oka, a tą o szczególnie dużym znaczeniu wydaje się być jego nowoczesny wygląd. Technorattan charakteryzuje się też wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także plastycznością. Ta tylko pozornie jest mniej istotna, umożliwia bowiem uzyskanie naprawdę ciekawych kształtów, dzięki którym meble ogrodowe tego rodzaju nie muszą już kojarzyć się z jednym tylko stylem. Warto podkreślić również to, że mamy do czynienia z materiałem odpornym na działanie wody, wytrzymałym, a jednocześnie łatwym w utrzymaniu w czystości.

Dom i Wnętrze

Czas na tanie zakupy meblowe

Published

on

Czas na tanie zakupy meblowe

Wyposażenie salonu, pokoju dziecięcego i sypialni może być zadaniem wyjątkowo relaksującym. Może jednak również spędzać nam sen z powiek, bo mamy w jego przypadku do czynienia z naprawdę dużym wydatkiem. Jak uporać się z wyzwaniem, jakie staje przed nami? Kosztów nie da się uniknąć, można jednak ograniczyć je do minimum. Zakupy meblowe także mogą być tanie, a przy tym nie muszą wcale oznaczać sięgania po rozwiązania charakteryzujące się obniżoną jakością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Płytki ceramiczne do kuchni

Published

on

Płytki ceramiczne do kuchni

Każda z nas ma swoją oazę spokoju, którą jest kuchnia i każda dekoruje ją według własnych potrzeb i upodoba. Kiedy jednak decydujemy się na remont bądź zupełnie nową aranżację w kuchni, warto wybrać doskonałej jakości płytki ceramiczne, dzięki którym wygląd kuchni oraz możliwość utrzymania jej w nieskazitelnej czystości będzie wręcz idealny. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Published

on

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Gdy zastanawiamy się nad wyborem płytek kuchennych często uprzedza się nas, aby nie ignorować znaczenia, jakie ma charakterystyczna dla nich klasa ścieralności. Termin ten jest nam znany, często jednak nie potrafimy go poprawnie zdefiniować. O czym zatem może nas on poinformować? (więcej…)

Continue Reading

Popularne